gittigidiyor

Tema Paketi TR 2013

armin

Aktif Üye

QTBh9.jpg

Tema Paketi TR 2013

En güncel win 7 temalar manzara temaları..
ve birçok yeni tema

Boyut: 793 MB
Sıkıştırma: Rar / Şifre: rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows 7 /8 xp wista 32x64bit

(((Alternatif)))

KONULARIN İÇEREĞİNİ GÖRMEK İÇİN MESAJ YAZABİLİR VEYA TEŞEKKÜR BUTONUNA BASABİLİRSİNİZ...

muhammet69

Aktif Üye
windows etkin yapma aracı ile windowsu etkinleştirdim temaları kullansam microsoft fark edermi sorun olurmu yani ? bir ara kurdum pc acılmadı güncelleme yapıypr kapanıyor acılıyor tekrar aynı belki sorun bu deildir ama gene sormak istedim cevaplarsanız sevinirim.

ERK@L

Aktif Üye
uygun işletim sitemine göre verilen temaları kullanabilirsin sorun teşkil etmez.
aynı sorun ile karşılaşırsan bilgisayarı f8 güvenli modda komutu ile açıp temayı değiştirebilirsin.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.