gittigidiyor

The Day Before-En çok istenen oyunlar

ss_b6f98b3b07931f3ac740a3ea6d755859d3d1014b.1920x1080.jpg

Planlanan Çıkış Tarihi: ⚡June 21, 2022​

The Day Before, ete aç, enfekte olmuş ve hayatta kalanların yiyecek, silah ve arabalar için birbirlerini öldürdüğü ölümcül, pandemi sonrası Amerika'da geçen bir açık dünya MMO hayatta kalma oyunudur. Artık hatırlamadığınız bir dünyada yalnız uyanırsınız, hayatta kalmak için cevaplar ve kaynaklar bulmaya başlarsınız.

Sistem Gereksinimleri​

• Minimum:
    • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
    • İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
    • Bellek: 10 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 75 GB kullanılabilir alan

• Önerilen:
    • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
    • İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
    • Bellek: 16 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 580 4GB
    • Depolama: 75 GB kullanılabilir alan

ICARUS

ss_0c91d1d43d36eb15ea0d9b66dde494fcdd024c83.1920x1080.jpg

04.12.2022 Tarihinde çıkacak ve erişime açılacaktır....STEAM

ICARUS, sekiz adede kadar kooperatif oyuncu için oturum tabanlı bir PvE hayatta kalma oyunudur. İnsanlığın en büyük hatası olan Icarus'ta vahşi bir uzaylı vahşiliğine katlanın. Servetinizi ararken keşfederken, hasat ederken, zanaat yaparken ve avlanırken vahşi ortamında hayatta kalın. Adaylar yörünge istasyonlarından sınırlı süreli oturumlar için gezegen yüzeyine inerler, burada uzaylı ortamına dayanmayı öğrenirler, hizip görevlerini tamamlarlar ve değerli egzotik materyalleri ararlar. Hayatta kalanlar, egzotiklerini ileri teknolojiye dönüştüren ve yeni keşfedilen bilgilerle her zamankinden daha zorlu düşüşlere maruz kalan deneyimli gaziler olarak yörüngeye dönüyor. Geride kalanlar... sonsuza kadar kaybolur.

Sistem Gereksinimleri​

• Minimum:
    • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit versions)
    • İşlemci: Intel i5 8400
    • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 6GB
    • Depolama: 70 GB kullanılabilir alan

• Önerilen:
    • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit versions)
    • İşlemci: Intel i7-9700
    • Bellek: 32 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA RTX 3060ti
    • Depolama: 70 GB kullanılabilir alan

Dying Light 2 Stay Human

header.jpg

4 Şubat 2022 tarihinde çıkacak​

Yirmi yıldan fazla bir süre önce Harran'da virüsle savaştık ve kaybettik. Şimdi yine kaybediyoruz. Ayakta kalan son büyük insan yerleşkelerinden biri olan Şehir, karmaşaya teslim olmuş durumda. Medeniyet Karanlık Çağ'a geri döndü. Yine de, umudumuzu kaybetmedik.

Şehir'in kaderini değiştirme gücüne sahip bir gezginsin. Sıradışı yeteneklerinin bir bedeli var tabii. Anlam veremediğin anılarını çözümleyerek gerçekleri öğrenmeye başlarken kendini savaşın ortasında buldun. Düşmanlarını alt etmek ve kendine müttefikler bulmak için becerilerini geliştir. Bunu yaparken hem kaleme hem kılıca ihtiyacın olacak. Gücü elinde tutanların karanlık sırlarını çöz, tarafını seç ve kaderini belirle. Ancak eylemlerin seni nereye götürürse götürsün insanlığını korumayı unutmamalısın.

DEVASA BİR AÇIK DÜNYA​

Karanlık yeni bir çağın içinde kaybolan bir şehrin akışına katıl. Çeşitli seviyeleri ve mekânları keşfederken farklı yolları ve gizli geçitleri açığa çıkar.

YARATICI VE VAHŞİ DÖVÜŞLER​

En vahşi karşılaşmalarda bile ağır basmak için parkur becerilerinden faydalan. Pratik zekân, tuzaklar ve yaratıcı silahlar en yakın arkadaşların olacak.

GECE - GÜNDÜZ DÖNGÜSÜ​

Marazlıların saklandığı karanlık yerlere girmek için geceyi bekle. Güneş ışığı onları uzak tutuyor ancak Güneş batar batmaz yaratıklar ava çıkıp inlerini keşfetmeye açık bırakıyor.

SEÇİMLER VE SONUÇLAR​

Eylemlerinle Şehir'in kaderini şekillendir ve değişimini gözlemle. Büyüyen bir kargaşa içinde seçim yaparak güç dengelerini belirle ve kendi deneyimini oluştur.

2-4 OYUNCULU OYNANIŞ​

En fazla dört kişiyle işbirliğine dayalı şekilde oyna. Kendi oyununu kur veya diğer oyunculara katıl ve verdikleri kararlarla nasıl farklı sonuçlar aldıklarına bak.
steam_footer_dying_light2.jpg

Yetişkin İçerik Açıklaması​

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:

Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Sıkça Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik

Sistem Gereksinimleri​

• Minimum:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: TBC
    • İşlemci: TBC
    • Ekran Kartı: TBC
    • Ses Kartı: TBC

• Önerilen:
    • İşletim Sistemi: TBC
    • İşlemci: TBC
    • Ekran Kartı: TBC
    • Ses Kartı: TBC

Hollow Knight: Silksong

ss_0a6eebaf5ade7dbd1dcffcc108d6b5dca68373f3.1920x1080.jpg

Yepyeni bir krallığı keşfedin! Dünyanın tepesindeki parlayan kaleye çıkarken mercan ormanlarını, yosunlu mağaraları, yaldızlı şehirleri ve buğulu bozkırları keşfedin. Ölümcül akrobatik eylemde bulunun! Ölümcül, güzel dövüşte düşmanlar arasında dans ederken yepyeni bir ölümcül hareket paketi kullanın. Güçlü araçlar yapın! Düşmanlarınızı şaşırtmak ve yeni zirveler keşfetmek için sürekli genişleyen bir silah, tuzak ve mekanizma cephaneliğinde ustalaşın. Şok edici görevleri çözün! Nadir canavarları avlayın, eski gizemleri çözün ve mazlumların isteklerini yerine getirmek ve krallığın umudunu geri kazanmak için kayıp hazineleri arayın. Beklenmeyen için hazırlanın! 150'den fazla yepyeni düşmanla yüzleşin! Canavarlar ve avcılar, suikastçılar ve krallar, canavarlar ve şövalyeler, hepsini cesaret ve beceriyle yen! Silk Soul moduna meydan okuyun! Krallığı fethettiğinizde, oyunu benzersiz, zorlu bir deneyime dönüştüren yepyeni bir modda becerilerinizi test edin.

Sistem Gereksinimleri​

• Minimum:
    • İşletim Sistemi: Windows 7
    • İşlemci: Intel Core 2 Duo E5200
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Ekran Kartı: GeForce 9800GTX+ (1GB)
    • DirectX: Sürüm 10
    • Depolama: 9 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: 1080p, 16:9 recommended

• Önerilen:
    • İşletim Sistemi: Windows 10
    • İşlemci: Intel Core i5
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: GeForce GTX 560+
    • Depolama: 9 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: 1080p, 16:9 recommended

ELDEN RING

ss_e80a907c2c43337e53316c71555c3c3035a1343e.1920x1080.jpg

25 Şubat 2022 tarihinde çıkacak​

Bu oyun yaklaşık olarak 3 ay içinde erişime açılacaktır

YENİ FANTASTİK AKSİYON ROL YAPMA OYUNU.
Tarnished, yüksel ve zarafetin seni yönlendirmesine izin ver. Elden Ring'in gücünü kullan ve Lands Between'de bir Elden Lord ol.

• Heyecanla Dolu Devasa Bir Dünya
Çeşitli olayları içinde barındıran açık arazilerin, karmaşık ve üç boyutlu tasarımlara sahip büyük zindanlarla buluştuğu devasa bir dünya. Yolculukların sırasında, bilinmeyeni keşfetmenin ve tehditlerin üstesinden gelmenin verdiği o tatmin edici başarım hissi seni bekliyor.

• Karakterini Oluştur
Karakterinin görünüşünü özelleştirebilmenin yanı sıra kuşanabildiğin silahlardan, zırhlardan ve büyülerden de dilediğin kombinasyonu oluşturabilirsin. Karakterini oyun tarzına göre şekillendirebilir, istersen güçlü bir savaşçı olmak için fiziksel gücünü arttırabilir, istersen de bir büyü ustası olabilirsin.

• Bir Efsaneden Esinlenilmiş Destansı Bir Drama
Parçalar halinde işlenen çok katmanlı bir hikâye. Karakterlerin çeşitli düşüncelerinin Lands Between'de kesiştiği destansı bir drama.

• Seni Dolaylı Olarak Başkalarına Bağlayan Eşsiz Bir Çevrimiçi Deneyim
Diğer oyuncularla doğrudan etkileşime geçebileceğin ve birlikte seyahat edebileceğiniz çok oyunculu modun yanı sıra oyun, başkalarının varlığını hissetmeni sağlayacak benzersiz bir eşzamansız çevrimiçi unsuru da destekliyor.

Yetişkin İçerik Açıklaması​

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:

Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Sıkça Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik

Six Days in Fallujah

ss_1850b86bd8f8faa95f527577bccf5d17ed043301.1920x1080.jpg

Six Days in Fallujah, 1968'den bu yana en zorlu kentsel savaş sırasında Deniz Piyadeleri, Askerler ve Iraklı sivillerin gerçek hikayelerini yeniden yaratan birinci şahıs bir taktik nişancı oyunudur. Savaştaki gerçek olaylarda bir itfaiye ekibine liderlik edin. Her görev gerçek bir kişi tarafından anlatılırken, aynı anları sanki onlarmış gibi yaşıyorsunuz. Her oynadığınızda savaş alanını yeniden şekillendiren çığır açan bir Prosedürel Mimari sistemi ile savaşın belirsizliğini yaşayın. Her oda ve her bina her seferinde değişir. Yani, tıpkı gerçek savaşta olduğu gibi, ne bekleyeceğinizi asla bilemezsiniz. Takımınızla otantik taktikler uygulayarak isyancıların üstesinden gelin. Tek dokunuşla ekibinize, düşmanları bastırıcı ateşle (böylece yanlardan geçebilirsiniz), gedik açma ve odaları temizleme ve daha fazlasıyla düşmanları yerinde sabitleme emrini verin. Go Command, silahınızı ateşlemek kadar ekibinizi yönlendirmeyi de kolaylaştırır. Gerçekten orada olanların gözünden, modern savaşın gerçekte nasıl yapıldığını deneyimleyin.

istem Gereksinimleri​

• Minimum:
    • İşlemci: Intel i3 or AMD FX-6300
    • Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 or Radeon R9 390 / AMD 580
    • Ses Kartı: Direct-X compatible

• Önerilen:
    • İşlemci: Intel i7-8700 or AMD 1800
    • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1080 or Radeon RX Vega64
    • Ses Kartı: Direct-X compatible

ss_1582697e550a5e88a113d2a9730b443bdfc26288.1920x1080.jpg
Party Animals

Sistem Gereksinimleri​

• Minimum:
    • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions required)
    • İşlemci: Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz or AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5870 (DirectX-11 compliant with 1GB of VRAM)
    • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX® 9.0c compatible sound card with latest drivers

• Önerilen:
    • İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit versions required)
    • İşlemci: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or better or AMD FX-8120 @ 3.1 Ghz or better
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 (or GTX 760 / GTX 960) or AMD Radeon HD 7970 (or R9 280x [2GB VRAM] / R9 380 / Fury X)

Age of Empires IV

ss_2ae5b5a2a779c31e3acae486ec359b0d9087bc8c.1920x1080.jpg

Bu Oyun Hakkında​

Age of Empires IV ile en sevilen gerçek zamanlı strateji oyunlarından biri, sizi dünyayı şekillendiren destansı tarihi savaşların merkezine koyarak tüm ihtişamıyla geri dönüyor. Büyüleyici 4k görsel uyumluluğu ile uçsuz bucaksız manzaralarda imparatorluğunuzu genişletmek için hem tanıdık hem de yenilikçi yollar sunan Age of Empires IV, yeni bir nesle gelişmiş bir gerçek zamanlı strateji oyunu sunuyor.

Tarihe Dönün – Zafer arayışınızda İngilizlerden Çinlilere ve Delhi Sultanlığı'na kadar dünya çapında 8 farklı medeniyetin zengin tarihine daldığınız zaman geçmiş sizin için henüz bir başlangıç olacak. Karanlık Çağlardan Rönesans'a kadar 500 yıllık bir tarihe yayılan 35 görevle 4 farklı seferde şehirler inşa edin, kaynakları yönetin ve birliklerinizi karada ve denizde savaşa yönlendirin.

Tarihi Şahsiyetlerle Yüceliğe Giden Yolunuzu Seçin - Jeanne d'Arc'ın İngilizleri mağlup etme yolundaki maceralarını yaşayın veya Cengiz Han olarak kudretli Moğol birliklerini komuta ederek Asya'yı fethedin. Seçim sizin – Yapacağınız her seçim tarihin akışını belirleyecektir.

Oyununuzu Modlarla Özelleştirin – 2022'nin başlarında sunulacak olan özel oyunlar için kullanıcı tarafından oluşturulmuş içerik araçlarıyla dilediğiniz gibi oynayın.

Dünyaya Meydan Okuyun- Çevrimiçi olun ve 7 kişiye kadar arkadaşlarınızla PVP ve PVE çok oyunculu modlarda rekabet edin, iş birliği yapın veya oyun izleyin.

Tüm Oyunculara Uygun Bir Çağ – Age of Empires IV, gerçek zamanlı stratejinin esaslarını öğreten bir eğitim sistemi ve ilk kez oynayacakların kolay bir kurulum ve başarı elde etmelerine yardımcı olması için tasarlanmış bir Sefer Hikâye Modu ile yeni oyuncular için cazip bir tecrübedir. Fakat aynı zamanda da yeni oyun mekanikleri, gelişmiş stratejiler ve çarpışma teknikleriyle deneyimli oyuncular için de tatmin edici şekilde zorlu bir deneyim sunar.

Sistem Gereksinimleri​

• Minimum:
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit | Windows 11 64bit
    • İşlemci: Intel Core i5-6300U or AMD Ryzen 5 2400G | CPU with AVX support required
    • Ekran Kartı: Intel HD 520 or AMD Radeon RX Vega 11
    • DirectX: Sürüm 12
    • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

• Önerilen:
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit | Windows 11 64bit
    • İşlemci: 3.6 GHz 6-core (Intel i5) or AMD Ryzen 5 1600 | CPU with AVX support required
    • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 970 GPU or AMD Radeon RX 570 GPU with 4GB of VRAM
    • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: 4 GB of video RAM and 16 GB of system RAM

ss_0ac14f00c1a0c98797c7529823fddaedcad13edf.1920x1080.jpg

Ruined King: A League of Legends Story™

Battle Chasers ve Darksiders'ın yaratıcıları olan Airship Syndicate'ın geliştirdiği ve efsaneleşmiş çizgi roman sanatçısı Joe Madureira'nın görsel üslubuna sahip Ruined King: A League of Legends Story™, oyuncuları League of Legends evrenini keşfetmeye davet eden ilk Riot Forge oyunu. Bu sıra tabanlı, hikâyesiyle oynayanı içine çeken rol yapma oyununda grubunu istediğin gibi kurmakta özgürsün. Bir araya geleceğini hiç tahmin etmediğin League of Legends şampiyonlarını kontrol et, canlı ve hareketli Bilgewater şehriyle gizemli Gölge Adalar'ı keşfet ve Koridor İnisiyatif Sistemi'ni deneyimle.

Sistem Gereksinimleri​

• Minimum:
    • İşletim Sistemi: Sistem gereksinimleri yakında geliyor
    • İşlemci: Intel Core i5-2300, AMD A8-5600k
    • Ekran Kartı: Radeon Vega 8 / Intel Iris Plus / Geforce GTX 650 / Radeon HD 7770 (2GB VRAM Required)
    • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: Recommended for 1080p, 30FPS on Medium Settings

• Önerilen:
    • İşletim Sistemi: Sistem gereksinimleri yakında geliyor
    • İşlemci: Intel Core i3-6100, AMD FX-8120
    • Ekran Kartı: Geforce GTX 660Ti, Radeon HD 7950
    • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: Recommended for 1440p, 60FPS on High Settings

ss_e2043f89661bf4da80628e6ab1e97b0a67f1c7ed.1920x1080.jpg

Jurassic World Evolution 2

Bu Oyun Hakkında​

Jurassic World Evolution 2, Frontier'in çığır açan 2018 yönetim simülasyonu Jurassic World Evolution'ın heyecanla beklenen devam oyunudur. Dört sürükleyici oyun modu, heyecan verici yeni özellikler, büyüleyici dinozorlara yönelik genişletilmiş bir liste ve Jurassic World film serisinden oyuncuların seslendirdiği yepyeni anlatımlara sahip seferler sunmaktadır.

Özgün Bir Jurassic World Hikâyesi
Sizi Jurassic World: Fallen Kingdom'daki dünyayı sarsan olaylardan sonra gerçekleşen tüm aksiyonun merkezine taşıyan sürükleyici ve özgün bir anlatıma sahip olan Sefer Modu'nda bir park yönetimi uzmanı olmak için nelerin gerekeceğini öğrenin. Filmlerdeki Dr. Ian Malcolm (Jeff Goldblum tarafından İngilizce seslendirildi) ve Claire Dearing (Bryce Dallas Howard tarafından İngilizce seslendirildi) gibi ikonik karakterlerle birlikte çalışın ve hâlihazırda ABD'de kaos yaratan vahşi dinozorları kontrol etme, koruma ve barındırma çabalarına liderlik edin.

Kendi Jurassic Dünya'nızı Oluşturun
Daha detaylı yönetim araçları ve yaratıcı seçeneklerle kontrolü ele alın. Bir dizi özelleştirilebilir yeni bina inşa edin ve yeni bilim insanları kiralayın. Hem misafirlerinizin hem de dinozorların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde parkınızı şekillendirin. Sandbox modunda yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ya da Challenge modunda farklı konumlarla ve çevresel felaketlerle başa çıkma becerilerinizi sınayın.

Kaos Teorisi ile Oynayın
En sevdiğiniz filmlerin en önemli anlarını sıra dışı bir şekilde oynayın. İkonik Jurassic World ve Jurassic Park filmlerinden her seviyenin beş filmdeki dönem ve konumlarında geçtiği ‘ya böyle olsaydı’ senaryolarını tecrübe edin. Jurassic World serisine dalış yapın ve sizin kontrolü ele alınca olayların nasıl gelişeceğini tecrübe edin.

Büyüleyici Dinozorları Keşfedin
Jurassic World Evolution 2'de, çok talep edilen uçan ve yüzen sürüngenler de dâhil olmak üzere 75'ten fazla tarih öncesi tür hayat buluyor. Artık bu hayvanlar dışarıda hüküm sürdükleri, hâkimiyet için savaştıkları ve onları çevreleyen dünyayla zekice iletişime geçtikleri için kendilerini her zamankinden daha canlı hissediyorlar. Biyomühendisliği kullanarak yepyeni renklerle dinozorları özelleştirin ve niteliklerini açmak için genomlarını değiştirin.

Sistem Gereksinimleri​

• Minimum:
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit (min version 1809)
    • İşlemci: Intel i5-4590/AMD FX 8370
    • Ekran Kartı: (4GB VRAM) NVIDIA GeForce GTX 1050Ti (Legacy GPU: GeForce GTX 960) / AMD Radeon RX 470
    • Depolama: 14 GB kullanılabilir alan

• Önerilen:
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit (min version 1809)
    • İşlemci: Intel i7-5775C/AMD Ryzen 5 1500X
    • Bellek: 12 GB RAM
    • Ekran Kartı: (6GB VRAM) NVIDIA GeForce GTX 1070 / AMD RX 570 (8GB)
    • Depolama: 14 GB kullanılabilir alan

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.