gittigidiyor

tiger t800hd geriye dönüşüm yazılımı

memoli1478

Yönetici
Administrator
arkadaşlar cihazını farklı cihaza dönüştürenler ve eski yazılıma dönemeyenler bu yükleme loderi ile ilk yükleme yapsın sonra orginal tiger loderle dönüşüm yazılımını atsın düzelecektir

Ekli dosyalar

• tiger t800 geri dönüşüm yazılımı.rar
    3.1 MB · Görüntüleme: 32

sela1985

Aktif Üye
memoli ustam olmadı cihaz loadere cevap vermıyor...

sela1985

Aktif Üye
memoli ustam akıllı kumandada işe yaramadı malesef nasıl yapcaz....

sela1985

Aktif Üye
evet dostlarım yaklaşık 10 gündür adanadaydım dün dündüm tigerle bu gün ugraşmaya başladım ve en sonunda istar 30000 çevirdiğim tiger cihazını tekrar loader olmadan usb ile tigere dönüştürdüm sagolsun bir çok dosttum yardımcı olmaya çalıştı ve enson bu akşam ugraşlar sonucunda işlemi başardım şöyle ön panel zaten çalışıyordu ön panelden müdahle ile ve alta verdiğim dump dosyası ile başardım umarım yardımcı olmuşumdur benim gibi mağdur olanlara.......

http://www.dosya.tc/server15/BNbdBA/dumpt800monaha.zip.html

bobom

Aktif Üye
arkadaşr lar ben bişi buldum tiger t 800 hd sever uzatma yazılımı yazılım nandprogv1.02 ile cihazdan çekilmiş sanırım foruma vericem ama yazılımı incelenmesi gerkiyor yükleyecek arkdaşlar cihaz larında hasar olmasın yazılan yazı

bir programcı NandProgV1.02

w25q64 'T800_decodeur.bin' ile yük.

Winbond Q64FVS_SRegister seçin.

basın Sil "E" düğme biliyordu.

ve şifresini çözmek üstünde bir yıl olacak.
yazılan bu

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.