gittigidiyor

Tivibu Ev'i nasıl buldunuz ?

cilginyurekli

Aktif Üye
Tivibu Ev'i nasıl buldunuz ?
Merhaba,
Yeni hizmete başlayan "Tivibu Ev" yayın platformunu kalite, içerik vs olarak nasıl buldunuz ? Görüşlerinizi paylaşınız... İyi günler.

hercai43

Aktif Üye
yeni üye oldum .film belgesel ve müzik kanalları güzel.diğer ulusal kanallar sıralaması yandaş. halk ve ulusal tv yok. hd paket olmasına rağmen hd kanallar en sona atılmış

cilginyurekli

Aktif Üye
En sessiz platform ama cidden 2014 yılında çok sağlam atılım yaptılar.Şampiyonlar Ligi haberi doğru ise abone patlaması yapacaktır.Tivibu'nun yaklaşık 4 senedir kullanıcısıyım.İlk aldığım gün ile bugün arasında inanılmaz fark var.Geçmişte deneyipte beğenmeyenler şu an muhakkak denemeliler.O gün ile bugün arasında baya bir fark var.Ben şu an artılarını ve eksilerini yazıyorum.Ama dediğim gibi sürekli gelişen bir platform olduğu için her geçen gün eksikler bir bir gidiyor.<br />
<br />
+Belgesellerde şu an en iyisi diyebilirim.<br />
+Sinema kanallarında yeni atılımlar yaptı.3.Sınıf filmde verse çeşitlilik açısından iyi.<br />
+Spor olarakta iyiler.Şampiyonlar Ligi gelirse tadından yenmez.<br />
+Müzik kanalları oldukça iyi.Ayrıca Müzik servisleri(interaktif) çok güzel.<br />
+Tekrar izle<br />
+Durdur izle<br />
+Seç izle<br />
+Diğer platformlarda bu ürünleri kullanabilmeniz için ekstra bir ücret alıyorlar.D-Smart+ , Digiturk Plus.Fakat Tivibu'da bu özellik sen istesende istemesende geliyor.Bunun için ayrı bir ücret almıyor.Sadece paketin yükseldiğinde Seç izle'de ve birkaç yerde izleme seçeneğin çoğalıyor.<br />
+Diğerlerine nazaran fiyatı.24 Aylık taahhüt ile Full paketi HD kanallar ile beraber 25 TL.Bunun yanında Web-Moil ücretsiz veriliyor.<br />
<br />
<br />
-Ulusal HD kanallar.Birçok kullanıcının şikayeti ama gün geçtikçe ekleniyor.Show TV HD test yayınına başlamış.Yakın zamanda cihazlara gelecektir.HD yayını idare eder.Mesela CNN INT gibi değil görüntü.Uydudaki HD tadını alamıyorum.<br />
<br />
-Arayüz.Bazen çok donuyor.Cihazımda Airties ve en iyi kutulardan.Fakat nedense ara sıra kilitleniyor.Cihazı kapatıp açtıktan sonra düzeliyor.Biraz daha üzerinde çalışmaları lazım.Arayüzün değişmesi ve kanal geçişlerinin hızlandırılması lazım.<br />
<br />
-Seç izle.Yeni filmler 6 TL.Fakat Tivibu filmini pazarlayamıyor.Kampanyaları yok denecek kadar.bazı eski filmlerede aldığı saçma paralar.Bu politika'dan vazgeçmeliler.<br />
<br />
Aklıma geldikçe + - bu mesaja eklemeye çalışacağım.

hercai43

Aktif Üye
teşekkürler açıklama için. yazdıklarının tamamına katılıyorum.şu an için en iyi ve ucuz platform.şampiyonlar ligini de aldı. büyük bir ihtimalle süper ligi de alacaklar

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.