gittigidiyor

Trimax th-12000 hd 1.72 test yazılımı

headend

Aktif Üye
TRİMAX TH-12000 HD 1.72 TEST YAZILIMI .. YAZILIM LİNKİ AŞAGIDADIR ...
ÖNEMLİ .::YAZILIMLA İAMLATCI FİRMANIN HERHANGİ BİR ALAKASI YOKTUR ..İSTEYENLER YÜKLEYEBİLİR ..SORUMLULUK KABUL EDİLMEZ ..YAZILIMI YÜKLEYENLERİN DİKKATİNE .FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜKTEN SONRA ..KANLLARI TEKRAR TARATMANIZ GEREKMEKTEDİR .. eski yedege aldıgınız kanalları geri yüklerseniz sorun yaşayabilirsiniz sorumluluk size ait

not: YENİ YAZILIM ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA VERİLECEKTİR ...

YAZILIM LİNKİ
v 1.71 Yazılım Linki;
http://dosya.co/w28fqbm3u55d/v1.71.rar.html

v 1.73 Yazılım Linki;
http://dosya.co/umq3mawy8fjp/v1.73.rar.html

v 1.72 TEST Yazılım Linki;
http://dosya.co/va70li35fad7/files.rar.html
İYİ SEYİRLER,

TRIMAX12000 &ROWEL 16000
kullanıcıların dışardan aldıkları serverlarla ilgili sorunları varsa oscam dosyaları verilecektir cihazda test edilmiş ve stabil çalışmaktadır ...ayrıca yeni yazılım çalışmaları devam etmektedir .bir çok nxp işlemcli cihazlarda yazılım desdegi sona ermek üzere ama elimizden geldiğince yazılımları vermeye çalışacağım bazı arkadaşların yakınmalarına rağmen ..değişik uygulanmalar üzerinde çalışmalar devam etmektedir ..ip yazılımla ilgili bir çok arkadaş veryansın etmekte ..hangi nxp li cihaza ip yazılımı gelmişki bu cihaza gelmedi ..ayrıca şunu bilmenizi isterim ilk nxp li cihazaip yazılımı bu rowell ve trimax hd cihazlara uygulanmış ama işlemciden kaynaklanan sorunlar yüzünden stabil çalışmadığı görülmüştür .. ip yazılımı her 2 modeldede tarafımdan denen miştir ..çalıştığım TUFAN ELEKTRONİK den ayrıldığım halde bu cihazı alan son kullanıcılar için çalışmalarıma devam etmekteyim .cihazın imalatçı firma argesi ve tarafımdan değişik uygulamalar cihaz için denenmektedir ..destek yok diye veryansın etmenin manası yok ..sadece bu forumda değil reklam olamasın diye yazmıyorum diğer 4 forumdada yazılımlarla ilgili bilgileri göreceksiniz..sadece bazı konularda bu foruma kırgınım ..anlıyan anlamıştır ..özeldende msn olarak yardımcı olabilirim.. bu markalarla ilgili ..herkese mailim açık ..çok yakında sürpriz yazılımlar olabilir olcak demiyorum yanlış anlaşılmasın ..sonra değişik yazılar sitemler başlıyor ..
progress.gif

89241893ff6to6rc7xl21.gif

DİKKAT !!!

DAHA DÜZENLİ FORUM BULMAK İSTİYORSANIZ GİZLİ İÇERİK KONULARI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANINIZ

Link acilmadigi durumlarda , bir sorunuz veya sorununuz oldugu durumlarda,konuyla alakalı mesaj yazabilirsiniz.

KONULARI GÖRMEK İÇİN TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYIP TEŞEKKÜR MESAJLARI YAZANLARIN MESAJI SİLİNECEKTİR.
KİŞİYE ÖZEL KONU VB.İÇİN TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORSANIZ LÜTFEN PM.KULLANIN.

Foruma Teşekkür Mesajlarıyla Değil Paylaşımlarımızla Dolduralım

Moderatör tarafında düzenlendi:

headend

Aktif Üye
Yazılımla youtube sorunu ve hava durumu düzeltildi

Son düzenleme:

qualitymanager1

Aktif Üye
TRİMAX TH-12000 HD 1.72 TEST YAZILIMI .. YAZILIM LİNKİ AŞAGIDADIR ...
ÖNEMLİ .::YAZILIMLA İAMLATCI FİRMANIN HERHANGİ BİR ALAKASI YOKTUR ..İSTEYENLER YÜKLEYEBİLİR ..SORUMLULUK KABUL EDİLMEZ ..YAZILIMI YÜKLEYENLERİN DİKKATİNE .FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜKTEN SONRA ..KANLLARI TEKRAR TARATMANIZ GEREKMEKTEDİR .. eski yedege aldıgınız kanalları geri yüklerseniz sorun yaşayabilirsiniz sorumluluk size ait

not: YENİ YAZILIM ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA VERİLECEKTİR ...

YAZILIM LİNKİ
.

http://s2.dosya.tc/server24/BcFTyZ/TH-12000V1.72-2012-12-31.rar.html cayyy
İYİ SEYİRLE R

üstad teşekkürler,
test yazılımını yükledim ancak menu den sistem e baktığımda 1.71 yazılımı olduğu görülüyor, bir de bende hava durumu ve youtube düzelmemiş, ben mi bir yerde yanlış yaptım?
Not: yazılımı yükledikten sonra fab.ayarlarına döndüm ve usb den kendi kanal listemi sorunsuzca yükşeyebildim.

ERK@L

Aktif Üye
yazılımdan evvel ve sonra fabrika ayarlarına çevirip kulladığın flash belleği mutlaka fat32 olarak biçimlendir yazılımı içine atıp yükle düzelicektir...kanal listesi eskini atmayın sıfırdan tarat dostum.

qualitymanager1

Aktif Üye
yazılımdan evvel ve sonra fabrika ayarlarına çevirip kulladığın flash belleği mutlaka fat32 olarak biçimlendir yazılımı içine atıp yükle düzelicektir...kanal listesi eskini atmayın sıfırdan tarat dostum.

benim usb nin özelliklerinden baktım zaten fat 32 formatında görünüyor, yazılımı yüklemeden önce ve sonra fab ayarlarına dönerek yeniden yükledim ancak yine v1.71 yükleniyor, kanal listesini yüklemesem de zaten boot olurken de panelde 1.71 yazıyor

sebu

Aktif Üye
ustam cok tşkler ellerınıze saglık her zazam desterlerınızı belıyoruz slmlar

ERK@L

Aktif Üye
benim usb nin özelliklerinden baktım zaten fat 32 formatında görünüyor, yazılımı yüklemeden önce ve sonra fab ayarlarına dönerek yeniden yükledim ancak yine v1.71 yükleniyor, kanal listesini yüklemesem de zaten boot olurken de panelde 1.71 yazıyor

sen mutlaka yinde usb belleğini fat32 olarak biçimlendir.usb bellek virus vb.kapıyorlar antivirus programıyla taratsan bile gözükmüyor.usb bellek normal gibi çalışır gözükür ama sorun yaşanıyor.tekrar yazılımı indir ve fat32 biçimlendirilmiş belleğe atıp yükle.yine sorun yaşarsan usb belleğini değiştir...

qualitymanager1

Aktif Üye
sen mutlaka yinde usb belleğini fat32 olarak biçimlendir.usb bellek virus vb.kapıyorlar antivirus programıyla taratsan bile gözükmüyor.usb bellek normal gibi çalışır gözükür ama sorun yaşanıyor.tekrar yazılımı indir ve fat32 biçimlendirilmiş belleğe atıp yükle.yine sorun yaşarsan usb belleğini değiştir...

evet dostum, başka bir usb ile yazılımı atınca oldu, teşekkürler

salman003

Aktif Üye
trimax

yenı orjınal yazılımı ne zaman vereceksınız ustam tsk sımdıdeno_k

timuruskan

Aktif Üye
Teşekkürler, Fabrika ayarlarına dönmeden de kanallar açık, f. ayarlarına dönmek ve yeniden tarama yapmak şartmıdır, kolay gelsin

Son düzenleme:

ERK@L

Aktif Üye
fabrika ayarlarına dönün kanalları tekrar aratın.haftaya yeni yazılım verilecek isterseniz haftaya yazılım verildiğinde yükledikten sonra o şekilde ayarlarınızı sıfırdan yapılandırın...

headend

Aktif Üye
kullanıcıların dışardan aldıkları serverlarla ilgili sorunları varsa oscam dosyaları verilecektir cihazda test edilmiş ve stabil çalışmaktadır ...ayrıca yeni yazılım çalışmaları devam etmektedir .bir çok nxp işlemcli cihazlarda yazılım desdegi sona ermek üzere ama elimizden geldiğince yazılımları vermeye çalışacağım bazı arkadaşların yakınmalarına rağmen ..değişik uygulanmalar üzerinde çalışmalar devam etmektedir ..ip yazılımla ilgili bir çok arkadaş veryansın etmekte ..hangi nxp li cihaza ip yazılımı gelmişki bu cihaza gelmedi ..ayrıca şunu bilmenizi isterim ilk nxp li cihazaip yazılımı bu rowell ve trimax hd cihazlara uygulanmış ama işlemciden kaynaklanan sorunlar yüzünden stabil çalışmadığı görülmüştür .. ip yazılımı her 2 modeldede tarafımdan denen miştir ..çalıştığım TUFAN ELEKTRONİK den ayrıldığım halde bu cihazı alan son kullanıcılar için çalışmalarıma devam etmekteyim .cihazın imalatçı firma argesi ve tarafımdan değişik uygulamalar cihaz için denenmektedir ..destek yok diye veryansın etmenin manası yok ..sadece bu forumda değil reklam olamasın diye yazmıyorum diğer 4 forumdada yazılımlarla ilgili bilgileri göreceksiniz..sadece bazı konularda bu foruma kırgınım ..anlıyan anlamıştır ..özeldende msn olarak yardımcı olabilirim.. bu markalarla ilgili ..herkese mailim açık ..çok yakında sürpriz yazılımlar olabilir olcak demiyorum yanlış anlaşılmasın ..sonra değişik yazılar sitemler başlıyor ..

qualitymanager1

Aktif Üye

emeğine sağlık ustam, biz sana güveniyoruz, teşekkürler

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.