gittigidiyor

Trimax Th-12000hd 1.73 Yazılımı.Yotube Ok.

headend

Aktif Üye
TRİMAX 12000 HD 1.73 YAZILIMI

YAZILIMLA YOUTUBE SORUNU DÜZELTİLDİ

YAZILIM LİNKİ:

g.a

89241893ff6to6rc7xl21.gif

DİKKAT !!!

KİŞİYE ÖZEL,KONU VB.İÇİN TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORSANIZ LÜTFEN PM.KULLANIN.
Forumu Teşekkür Mesajlarıyla Değil Paylaşımlarımızla Dolduralım

Energy

Aktif Üye
bu yazılımı yukledikten sonra sifreli kanallar 5 sn Açık kalıp donmakta, sorun nedir?hata nerede?

serhat76

Aktif Üye
bende yükledim sizinki gibi bir sorun yok bende. yazılımdan evvel ve sonra cihazı fabrika ayarlarına çevirdim sorunsuz izliyorum.sizde cihazı fabrika ayarlarına çevirin bence.

salman003

Aktif Üye
trimax

arkadaslar yazxılım ınmıyor bılgısımolan varmı

Energy

Aktif Üye
BENİM server tarihi gecmiş sorun yazılımda değilmiş :(

arge81

Aktif Üye
zati bu nxp işlemcili cihazın mimarisi tam linuxa uygun olmadığı çıkıyor ortaya.yani biraz paraya kıyıp extren9000 etc almanın zamanı geldi.

bende var almanızı tavsiye ederim. xtrend 5000 de iyi bütçe meselesi kaliteyi arayan para ya kıyacak.bir söz var ne kadar köfte okadar ekmek diye.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.