gittigidiyor

Trimax TR-2000 Türksat 4A Kurulum Sorunu

okanosman

Aktif Üye
s.a
Trimax(DVS) TR-2000 uyduya türksat 4a nasıl eklenir? tp ekleme kısmından ekliyorum ancak şebeke aramada çıkmıyor eklediğim otomatik arama tpsi. Fabrika ayarlarına dönme şifresini bilen var mı?

grigoz

Aktif Üye
şifre 0000
fabrika ayarlarına döndüm ama uyduyu hala ayarlayamadım. fec değeri yok nasıl yapıldığını bilen yokmu???
TRIMAX TR-2000 waenkalays

Son düzenleme:

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Fec değerini bir çok cihaz otomatik diye hafizaya kayitliyor.
Sen frekansı yazip direk arama yap.

grigoz

Aktif Üye
Fec değerini bir çok cihaz otomatik diye hafizaya kayitliyor.
Sen frekansı yazip direk arama yap.

yaptım kaç kere denedim olmadı. internette verilen iki farklı ayarı da yaptım kanal çıkıyo ama abuk sabuk eski kanallar. bildiğimiz kanalların da avrupası çıkıyo. tek de denedim örneğin kanal d frekansı girdim bulunamadı uydu alıcısı farklı olduğu için heralde. benim uyduda tp diye bişey var fec ayarı gibi atıyorum 1/134 şeklinde bi ayar ama değişmiyo. çıldıracam :eek:

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
en kolay önce fabrika ayarlarına dönün ardından uyduyu silin yeni uydu ekleyin tp boş olcak yani sadece bir adet tp ekleyeceksin 11844 dikey 02222 nıt yada şebeke arama açık manuel tarattır tüm kanalları bulur

grigoz

Aktif Üye
en kolay önce fabrika ayarlarına dönün ardından uyduyu silin yeni uydu ekleyin tp boş olcak yani sadece bir adet tp ekleyeceksin 11844 dikey 02222 nıt yada şebeke arama açık manuel tarattır tüm kanalları bulur

Çok teşekkürler söylediğiniz şekilde yaptım uyduları silip yeni ekledim ve sonunda oldu.o_k Sadece farklı olarak frekansları 11747 yatay 27500 diye girdim.
kaç gündür uğraşıyodum sağolunsmilies39

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.