gittigidiyor

TS 140 Mega Hd İp Tv Nasıl Kullanabilirim?

sargonsone

Aktif Üye
İyi günler; bu uydu işinde yeniyim. Redline Ts 140 Mega Hd uydu alıcısı satın aldım. Kumandada iptv var ama nasıl kullanırım bilmiyorum. Nette biraz araştırayım dedim bir video izledim süper ayarlar için 6969 yapın falan diyordu onları denedim yine olmadı. Bana yardımcı olabilir misiniz?

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
ts140 larda iptv özelliği yok diye biliyorum
kumandada iptv tuşu olması ortak kumanda olduğundandır...

sargonsone

Aktif Üye
ts140 larda iptv özelliği yok diye biliyorum
kumandada iptv tuşu olması ortak kumanda olduğundandır...

Teşekkür ederim. Bir şey daha sormak isterim; Youcam nedir? Bazı sitelerde benim cihaza 1 Yılık Youcam Server hediye diyor bu nedir veya sonradan yüklenir mi?

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Cihazı satın alırken 1 yıllık veya 2 yıllık youcam hediyeli olarak satın alırsınız.Tabiki cihaz ilk defa kullanılıyorsa.Yoksa daha önce cihaz açılp youcam aktif edilmişse şayet,ilk açıldığı tarihten süre başlar.
YouCam uydulardaki bazı şifreli kanalları açıpizlemeye yarar.
YouCamı aktif etmek için ayarlar/güncelleme ayarlarına girip kumandadan 6969 tuslayın,karsınıza süper ayarlar cıkacak.Süper ayarlara girin ve satırları mavi tusa basarak aktif edin.Sonra cihazınızı kapatıp acın.YouCam aktif olacaktır.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.