gittigidiyor

ts 3000 yanlış yazılım sonrası kurtarma yazılımı

djomer

Aktif Üye
http://dosya.co/imd487gr15gp/rom.rar.html bu proglam usebeye atın ve sonra makineye yükleyın ondan sonra pc den yazılım lod indirin istediginiz yazılımı atın işte paylaşmak budur demeki herkez bir hata yapabilir önemli olan o hatayı bulmak işte sonunda buldum tabiki memoli abemızde birikte oda cok emegi var inanki ona sonsuz tşk paylaşmak güzel bir seydir

farklı indirme linki :http://dosya.co/qe65errromb0/rom.rar.html

ancuz02

Aktif Üye
ts

usta bu sadece ts 3000 içinmı yoksa bütün ts serisınemı usta saygılar

memoli1478

Yönetici
Administrator
yazılım tüm seri için geçerlidir

Ekli dosyalar

• kurtarma yazılımı.rar
    6.1 MB · Görüntüleme: 363

djomer

Aktif Üye
cok yoruldum inanki bu yazılımı bulana kadar inanki ama olsun belki birini makinesi benım gibi olur o veridigim proglamı makineyi düzetir sonra bana dua eder

memoli1478

Yönetici
Administrator
yazılımı foruma aldım ilerisi için linkler siline bilir bu şekilde daha rahat indirebilirsiniz
djömerin sayfasına eklenmiyor bir alt sayfadan indirirsiniz

memoli1478

Yönetici
Administrator
tekrar uploand ediyorum farklı adreste malik usta

kaptan38

Aktif Üye
yaptığınız yardımlardan dolayı ALLAH sizden razı olsun yardımlarınızı esirgemiyorsunuz inanın bana o kadar siteye üye oldum ama sizin gibi yardım etmeye çalışan hiç bir site görmedim yeniden ALLAH sizden razı olsun

eses124

Elektronik Teknisyeni
ustam ts80 yalnıs yazılım atmısım cıhaz acılıp kapanıyor usbden kurtarma yazılımı atmaya calısıyom ekranda open fıle faıl yazıyor acılmıyor yardımcı olurmusunuz

memoli1478

Yönetici
Administrator
bana attıgın yazılımı yollarmısın kodlamaya bakacam

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.