gittigidiyor

TS 4000 HD plus LOADİNG takılı kaldı.Yardım lütfen

KATMER71

Aktif Üye
Arkadaşlar ts4000 HD plus cihaza yazılım güncellerken tam -siliniyor-işlemi yaptığı sırada cihazın elektrik fişi yerinden oynadı ve cihaz kapandı.Şimdi de -LOADİNG- de kaldı. romnew.bın yükleyip kurtarma yapmaya çalıştığımda da Fls 000000000000000000 Bin 000000000000000000 KEY 3c80 F1.... birşeyler yazıyor. Çözemedim sorunumu yardım lütfen. romnew.bın yüklerken de -Check error.Try again.-Yazıyor. USB fat32 biçimlendirildi.romnew kurtarma yazılımı USB’ye kopyalandı, fiş çekildi,USB takıldı,açılışta stnby/0000/ok/menü’ye ayrı ayrı basıldı.Sonuç yok.Yardımımıza ihtiyacım var.Ne yapmam lazım?

memoli1478

Yönetici
Administrator
şu isimleri yaz ve yazılımları usbye at

m_rom_power_winnerredline.bin
whoisthekingall.bin
whoistheking.bin
farqin.bin
online.bin

servise almana gerek yok
üstteki verdiğim isimleri değiştirip fişe takarak dene

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.