gittigidiyor

Ts 7500 hd disecg sorunu olmayan yazılım lazım...

halilkan

Aktif Üye
slm arkadaşlar ts 7500 hd disecg sorunu olmayan yazılım lazım cihaz türksattan hotbirt e gectiginde sinyal yok diyor disecg sorunu olmayan yazılım lazım... ben elektronikçiyim çeşitli marka disecg denedim sorun aynı t 7500 böyle sorun ile karşılaşmadım ts 7500 lerde bu sorunla çok karşılaştım yardımlarınızı bekliyorum...

21huseyin

Aktif Üye
Süper ayarlardan satsharing dahili kısmını deaktif et sorun kalmaz

halilkan

Aktif Üye
slm benim sinyal sorunum var...şifreli kanalları acıyor...

dertli36

Aktif Üye
ayarlardan disecg modunu değiştir sorun kalmaz
menü kurulum turksa 1 a hotbird için b olarak ayarla

ahmet21

Aktif Üye
Başlı başına bir sorundur eski model büyük disecqleri kullandım sorun giderildi. yeni diseqlerin geçişleri sorun yaratıyor. eskileri kullanın .

aziz1

Aktif Üye
YARDIM ...Daha dreambox kullanıyordum. Şimdi 240TL ya REDLİNE UYDU ALICISI TS 7500 alsam. Sorun yaşar mıyım? Bir arkadaş sorun yaşamak istemiyorsan 500 TL ye GIGABLUE HD800 SE PLUS al der. REDLİNE işimi görecekse niye 500 TL vereyim Yardımlarınızı bekliyorum.

aziz1

Aktif Üye
Sayın dertli36: cccam server var. Cihazı aldıktan sonra ne yapmam lazım . Nasl yapabilirim. Dreambox 100 her şeyi öğrenmiştik. Ama...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.