gittigidiyor

ts80 youtube xml isleme hatasi

harunozturk

Aktif Üye
ts80 cihazla youtube a girdigimde xml isleme hatasi aliyorum bu sorunun nasil cozulecegi hususunda yardim bekliyorum son yazilimi indirdigimde meydana geldi tekrar eski yazilima dondugumde ise yine ayni hatayi veriyor yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

dertli36

Aktif Üye
ts 80 için en stabil yazılım 11_10 yazılımıdır yeni yazılımda sorunlar engeleme mevcut xshare aktif olmuyor 11_10 yazılımında xshare aktif sorunsuz çalışmaktadır kolay gelsin

harunozturk

Aktif Üye
11.10 yazılımını da yukledim malesef aynı hatayı veriyor xml işleme hatası diyor çözüm yolu yok mu acaba yardımlarınızı bekliyorum

harunozturk

Aktif Üye
Son yazılımıda yukledim online movies ve iptv çalışıyor fakat youtube ta aynı hatayı alıyorum tesekkurler denedim hepsini fabrika ayarlarunada dondum fakat olmadı tesekkurler

harunozturk

Aktif Üye
Digimy usta yazilimi tekrar tekrar yukleyip denedim fakat bir turlu duzelmedi v12.61 yaziliminda bir problem var surekli youtubeda xml isleme hatasi aliyorum merkezle gorusme imkaniniz varsa bi cozum yolu beklemekteyim kolay gelsin iyi calismalar

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.