gittigidiyor

TurkNet’ten zam % 65

Katılım
24 May 2011
Mesajlar
12,923
Tepkime puanı
1,069
Puanları
113
Konum
Aydın
Ortalama internet hızının 35 Mbps olduğu Türkiye’de kullanıcılarına sunduğu ortalama 50 Mbps bağlantı hızı ile 2022’de de ilk sıraya yerleşen yerel internet hizmet sağlayıcılarından TurkNet, bugün abonelik fiyatlarına zam yaptığını açıkladı. İşte TurkNet 2023 internet abonelik fiyatı…

TurkNet internet abonelik fiyatı için yüzde 65’e varan zam!​

TurkNet tarafından bugün bazı kullanıcılarına gönderilen mesajlara ve akabinde şirket tarafından yapılan açıklamaya göre internet abonelik fiyatı zamlandı. Bugüne kadar TurkNet altyapısı üzerinden GigaFiber kullanmak isteyen kişiler 139.90 TL ödüyordu. TurkTelekom altyapısı üzerinden alınan hizmetlerde ise fiyat 169.90 TL’ye çıkıyordu.

turknet-internet-abonelik-fiyati-zam-3.jpg

Fakat bugün itibariyle 139.90 TL olan GigaFiber fiyatı 229.90 TL’ye yükseldi. Benzer şekilde 169.90 TL olan farklı altyapı üzerinden alınan hizmet de artık 249.90 TL oldu. Tabii bu zammın an itibariyle uygulamaya konmadığını güncel başvurularda eski fiyatın listelendiğini görüyoruz.
 

Sami Ertaga

Aktif Üye
Katılım
29 Ara 2017
Mesajlar
2,036
Tepkime puanı
309
Puanları
83
Konum
GAZİANTEP
Farklı altyapı üzerinden verilen hizmetler zaten kötü, hele de arıza durumunda. Bu yüzden bu hizmete bu kadar zam yapmaları saçma olmuş.
 

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.
Üst