gittigidiyor

Usb hdd oldu yardım lütfen

hilalci

Aktif Üye
Web sitesi
hilalci51.tr.gg
Sayın ustalar benim 16 gb kingston flaş bellek Hdd olarak gözüküyor.Nasıl eski flaş bellek haline dödürebilirim bir zahmet yardımcı olurmusunuz.Cünkü bu usb bellekle Linux işletimli spark uydu alıcısında kullanıyordum artık resimlerimi videoları göstermiyor o sebebden eski haline dödürmem lazım yardım lütfen...:(

habib723

Aktif Üye
Sayın ustalar benim 16 gb kingston flaş bellek Hdd olarak gözüküyor.Nasıl eski flaş bellek haline dödürebilirim bir zahmet yardımcı olurmusunuz.Cünkü bu usb bellekle Linux işletimli spark uydu alıcısında kullanıyordum artık resimlerimi videoları göstermiyor o sebebden eski haline dödürmem lazım yardım lütfen...:(

Biçimlendirme yapıp fat yapabilirsin... tabi içinde ne varsa gider...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.