gittigidiyor

Uydu Alıcısı Onerı

nekes97

Aktif Üye
bir arkadaşımın tavsiyesi uzerıne dıgıturkle sozlesmemız bıtı bızde ıptv alalım dedık kolay menusu olan herhangı bır sıteden ıptv alıp sorunsuzca acıcagım Dreamstar Tribün uydu alıcısı arastırdım hemde en onemlısı uydudanda yayın alıyor kullananlar sızce nasıl onerırmısınız. kanal gecısı menu kolaylıgı buna benzer varsa uydu alıcısı onerılere hazırım

lanmaniax

Aktif Üye
bir arkadaşımın tavsiyesi uzerıne dıgıturkle sozlesmemız bıtı bızde ıptv alalım dedık kolay menusu olan herhangı bır sıteden ıptv alıp sorunsuzca acıcagım Dreamstar Tribün uydu alıcısı arastırdım hemde en onemlısı uydudanda yayın alıyor kullananlar sızce nasıl onerırmısınız. kanal gecısı menu kolaylıgı buna benzer varsa uydu alıcısı onerılere hazırım

Sakın bulaşma..

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator

Siz maddi olarak ne kadarlık bir cihaz arıyorsunuz yazın.Bizde ona göre tavsiye edelim.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
size önereceğim en iyi uydu alıcı next 2000 internet machina
hem hesaplı hem kaliteli üzerine daha cihaz yok derim

nekes97

Aktif Üye
size önereceğim en iyi uydu alıcı next 2000 internet machina
hem hesaplı hem kaliteli üzerine daha cihaz yok derim

evet arastırdım fakat 2 tane next 2000 var Next 2000HD Minix İnternet Machina 279 biri bu diğeride Next Minix 2000 HD FTA 139 farketmez hangısı ıyıyse o olsun benım butcem 400 tl dedıgım gıbı ıptv gırılısı kolay olsun bıde vod varmıs guncel fılmler onlar olsun bana yeter gonul ıster buna ekstra android işletim sistemlide olsun spybox gıbı ama onlarda pahalı next minix alabılırım bide KORAX vip box ve ip plus v3 varmıs onlara gore en ıyısı next mınıxmı?

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
evet arastırdım fakat 2 tane next 2000 var Next 2000HD Minix İnternet Machina 279 biri bu diğeride Next Minix 2000 HD FTA 139 farketmez hangısı ıyıyse o olsun benım butcem 400 tl dedıgım gıbı ıptv gırılısı kolay olsun bıde vod varmıs guncel fılmler onlar olsun bana yeter gonul ıster buna ekstra android işletim sistemlide olsun spybox gıbı ama onlarda pahalı next minix alabılırım bide KORAX vip box ve ip plus v3 varmıs onlara gore en ıyısı next mınıxmı?

alacağın en uydu bu linkdeki hocam...
https://urun.n11.com/uydu-alicisi/next-2000-hd-uydu-alici-internet-machina-iptv-P180224748

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.