gittigidiyor

uydu alıcısı yazılımı ve genel sorularım

brolin

Aktif Üye
bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum.

24.05.2014 tarihinde skytech st-27200 model uydu alıcınızı satınaldım. kurulumunu yaptıktan sonra wifi desteğini de çalıştırarak kendi internet ağıma bağlandım. uydunun tarih ve saat ayarlarını da yaptım fakat hava durumu modülünü açtığım zaman hiçbir şekilde hava durumunu göremedim.
daha sonra youtube arayüzüne girdim videolar ekranda görüldü, herhangi birini izlemek istedim ancak ne yaparsam yapayım hiç bir şekilde video da izleyemedim!
ve son olarak uydu üzerinden belki yazılım güncellemesi yaparak durum düzelir dedim. ancak bu da başarılı olmadı. 1 saatten fazladır bekliyorum ve ekranda alıcınızı kapatmayın yazıyor. altında ise;
durum : arama frekansı...
işlem : arama indirme pid...
ilerleme %0

alıcının internet sitesinde yazılım desteği de göremedim. yardımcı olursanız sevinirim.

teşekkürler

brolin

Aktif Üye
adminim teşekkür ederim ilgine.
ancak telefonumdan ve şu an pc'mden hiç bir ekstra program ve dns ayarı kullanmadığım halde youtube'a girebiliyorum.
ben bu uydu alıcısını daha dün aldım.
siz bu konularda bilgilisinizdir mutlaka bir kaç sorum daha olacak;
1. hava durumu bölümü var onda da bağlantı olmasına rağmen (sinyal gücü %95 wifi) neden açmaz?
2. ccam newcam glececam diye menüler var ama oradada neler yapılacağını hiç bilmiyorum, dediğim gibi yeniyim yardımcı olmanızı rica ediyorum.
3. bu uydu alıcının internet üzerinde yeni bir yazılımı var mı yok mu bulamadım. üzerindeki yazılım ;
model id :3 , versiyon 5
sw versiyon : 1.01 r1929 Trunk-xs21
tarih : 30.01.2013
tanım : IX2476_S2

uydu üzerinden güncelleme yapmıyor.
ftp sunucusuna bağlanmıyor

nasıl çözebiliriz ? yardım edebilir misiniz?

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.