gittigidiyor

!!! V3 ve V3 maXX KURTARMA YAZILIMI !!!

MYPaT

Vip Üye
Merhaba;

İnternet üzerinden güncelleme yaparken çeşitli sebeplerle cihazınız açılmaz duruma gelebilir, yazılım yüklenmesi esnasında elektrik kesintisi vs.. bir çok sebep olabilir bu gibi durumlarda yapmamız gereken sırasıyla aşağıdaki gibidir.

1- Ekteki V3KURTARMA.rar dosyasını bilgisayarımıza indiriyoruz.
2- Rar içerisinden çıkardığımız flash.bin dosyasını USB FLASH belleğinizin ana klasörüne kopyalıyoruz.
3- USB FLASH belleğimizi IP PLUS HD V3 cihazımızın kısa kenarındaki USB girişine takıyoruz.
4- IP PLUS HD V3 cihazımızın elektrik fişini çekiyoruz.
5- Kumandamız üzerinde bulunan menü tuşuna hızlı bir şekilde basıp bırakıyoruz bu esnada siz yada başka biri cihazın fişini takıyor.
6- Ekranda "USB UPGRADE ! DO NOT POWER OF" yazısı geldiğinde menüye basıp bırakma işlemini bırakıyoruz.
7- Cihaz yazılımı aldığında kendiliğinden açılacaktır, açıldığında Menü/Sistem/İnternetten Güncelleme kısmına girip Başlat a tıklıyoruz, sorduğunda evet i seçiyoruz ve cihaz güncellenmiş oluyor. Açıldığında Menü/Sisem/Fabrika Ayarları yapıp cihaz açıldığında gerekli güncellemeleri kanal listesi gibi internet üzerinden yapıp cihazımızı kullanmaya devam ediyoruz.

İyi günler, iyi çalışmalar.

Son düzenleme:

MYPaT

Vip Üye
Arkadaşlar, işlemi yaptıktan sonra olumlu olumsuz sonuçlarını bildirirseniz iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

xalperenx

Aktif Üye
arkadaşım internetten güncelleme yaptım fakat cihaz açılmadı kurtarma yazılımını anlattığınız şekilde uyguladım ama cihaz kurtarma yazılımını almadı sonuç başarısız bilgi ve yardımınızı rica ederim.

hallettim arkadaşım açıklaman için teşekkürler....

unartig

Aktif Üye
lütfen yardım. dönüşüm yazılım yükledim cihaz açılmıyor. burdaki kurtarma yazılımıylada cihazı kurtaramadım.yardımcı olacak arkadaşlar varmı? en derin saygılarımla.

kangal58

Aktif Üye
Merhaba;

İnternet üzerinden güncelleme yaparken çeşitli sebeplerle cihazınız açılmaz duruma gelebilir, yazılım yüklenmesi esnasında elektrik kesintisi vs.. bir çok sebep olabilir bu gibi durumlarda yapmamız gereken sırasıyla aşağıdaki gibidir.

1- Ekteki V3KURTARMA.rar dosyasını bilgisayarımıza indiriyoruz.
2- Rar içerisinden çıkardığımız flash.bin dosyasını USB FLASH belleğinizin ana klasörüne kopyalıyoruz.
3- USB FLASH belleğimizi IP PLUS HD V3 cihazımızın kısa kenarındaki USB girişine takıyoruz.
4- IP PLUS HD V3 cihazımızın elektrik fişini çekiyoruz.
5- Kumandamız üzerinde bulunan menü tuşuna hızlı bir şekilde basıp bırakıyoruz bu esnada siz yada başka biri cihazın fişini takıyor.
6- Ekranda "USB UPGRADE ! DO NOT POWER OF" yazısı geldiğinde menüye basıp bırakma işlemini bırakıyoruz.
7- Cihaz yazılımı aldığında kendiliğinden açılacaktır, açıldığında Menü/Sistem/İnternetten Güncelleme kısmına girip Başlat a tıklıyoruz, sorduğunda evet i seçiyoruz ve cihaz güncellenmiş oluyor. Açıldığında Menü/Sisem/Fabrika Ayarları yapıp cihaz açıldığında gerekli güncellemeleri kanal listesi gibi internet üzerinden yapıp cihazımızı kullanmaya devam ediyoruz.

İyi günler, iyi çalışmalar.
slm,ekte ki dedikleriniz nerde acaba?

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.