gittigidiyor

Vestel uydusu içinde tvler usb hazır kanal listesi güncel turksat 4a

oznprlk

Aktif Üye
Bu dosyayı ne ile açıp üstünde oynama yapabiliriz ya da kendimiz bilgisayarda nasıl düzenleyebiliriz acaba, bir de vestel tv lerdeki dahili uydu alıcıları için de geçerli mi bu dosya? teşekkürler.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
yok sadece kendinden uydulu vestel tv lerin içindeki uydular içindir.

oznprlk

Aktif Üye
yok sadece kendinden uydulu vestel tv lerin içindeki uydular içindir.

Tamam hocam bende onu diyorum zaten :)
Bende vestel 40FP7070 LCD var, bunun kanal sırasını pc de kendim düzenleyebilirmiyim, içini notpad le açtım ama çok karışık geldi bişeyi yanlış yere kopyalar yada yerini değişirsem sorun olur diye düşündüm, bana sadece kanal sıralaması lazım, tv den çok uğraştırıyor pc de iki dakikada halledip usb ile tv ye yüklemek istiyorum amacım o.Teşekkürler

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.