gittigidiyor

VU+ DUO² CCCAM nasil yüklenir?

Nihatinho

Aktif Üye
Merhaba arkadaslar,

yeni elime gecen VU+DUO2 da su ana Imaji VTI8.0.. ve su an cccam2.300 ve Oscam yüklenmis halde.

IDREAM X üzeri FTP kurdum.

Simdi eskiden Kamosonic 1512 HD ile kullandigim cccam.cfg nasil yükliyorum yani tam olarak nereye yükliyorum?

Baska bir Plugine gerek varmi?

Yardiminiz icin tesekürler.

Saygilar
Nihat

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Merhaba arkadaslar,

yeni elime gecen VU+DUO2 da su ana Imaji VTI8.0.. ve su an cccam2.300 ve Oscam yüklenmis halde.

IDREAM X üzeri FTP kurdum.

Simdi eskiden Kamosonic 1512 HD ile kullandigim cccam.cfg nasil yükliyorum yani tam olarak nereye yükliyorum?

Baska bir Plugine gerek varmi?

Yardiminiz icin tesekürler.

Saygilar
Nihat

Forumdan CcccamCfg dosyasını idirin.Bu dosyanın içine size verilen cccam adresini yapıştırın.Sonra fxp yada filezilla programı ile cihaza bağlanın.
etc dosyasını (sarı renkte) bulun ve o dosyanın üzerine gelip cift tıklayın.
Sonra bu dosyanın içine CccamCfg dosyasını atın.Chmod (oznitelik)değerini 755 yapın ve okeyleyip cıkın.
Bu kadar.

Nihatinho

Aktif Üye
Coolmen Hocam sagolasin simdiden. Peki bu Chmod(oznitelik) degerini 755 nerede ve nasil degistiriyorum/ayarliyorum?
CCCam.cfg attiktan sonra etc dosyasina.

Bende CCCAM ve OSCAM Pluginleri var orada cccam baslatma imkanlari var onumu kast ediyorsun usta?

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Coolmen Hocam sagolasin simdiden. Peki bu Chmod(oznitelik) degerini 755 nerede ve nasil degistiriyorum/ayarliyorum?
CCCam.cfg attiktan sonra etc dosyasina.

Bende CCCAM ve OSCAM Pluginleri var orada cccam baslatma imkanlari var onumu kast ediyorsun usta?
CccamCfg nin uzerine gel ve maustan sag tus yap.Chmod veya oznitelikleri göreceksin.Uzerine gelince zaten sayı karsına cıkacak.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.