gittigidiyor

VU+Ultimo Backup PLI Beta Backup Gotowiec by Grubasek

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Katılım
25 Ağu 2011
Mesajlar
2,287
Tepkime puanı
64
Puanları
0
Yaş
59
Konum
Vatanın herhangi bir cennet köşesi



VU+Ultimo Backup PLI Beta Gotowiec by Grubasek
W zwiazku z tym ze Image Pli jakiego uzywam na
ULTIMO nabral dosc pozytywnej zawartosci na dodatkach i zmianach postanowilem go udostepnic jako:
Backup Gotowiec by Grubasek (Mod). Narazie nazwe tego Backupa jako BETA


Z nowosci jakie sa zaimplementowane to:
Zmieniony Splash i Boot-Fotos zrobione przezemnie.

c3b7150db7b9f2ec.jpg
4b5076d49892e916.jpg


VTI-Panel z mozliwoscia instalacji SoftCamow i reszta zawartosci.
Szczegulnie Funkcja Backupa wybranych komponentow z Image jest bardzo przydatna.
UWAGA: plik znajdujacy sie w Katalogu pluginia VTI-Panel o nazwie packetmanager.cache czasem zostaje nadpisany co uniemozliwia instalacje SoftCamow, trzeba wtedy znajdujacy sie w tym Katalogu plik o nazwie packetmanager.cache_KOPIE wykopiowac nadac nazwe packetmanager.cache i wkopiowac spowrotem na miejsce tego wadliwego.

007e731b6a32a876.jpg


Ppanel w kturym jest dodatek mojej (podukcji) umozliwiajacy zmiane VFD-Skina, momentalnie sa cztery do wyboru z opisem zawartosci tychze, dwa dosc powarznie przezemnie zmienione, miedzy innymi z pokazaniem miesiaca i dnia Tygodnia Literowo (Alfabetycznie).

9cdb55127d5f76de.jpg
bc7063b33d2890e3.jpg


OpenPanel ktury zawiera czesc zawartosci z Panela kol. @gutosie dodatkowo z mojej reki podobny jak poprzednio wymieniony VFD-Skin Selektor, wybur tych samych VFD-Skinow.

25234fe9eeff43da.jpg


Dosc sensowne moim zdaniem Pluginy miedzy innymi:
Lcd4Linux ustawiony dla Ramki Pearl.
DVD-Backup Umozliwia Skopiowanie Plyt DVD jako ISO na HD Tunera, oczywiscie musimy miec podlaczony odtwarzacz DVD-Usb
Spiner-selektor
ShoutCast z Lista Polskich i Niemieckich Stacji Radiowych.
I wiele innych.

Ze Skurek zainstalowane sa dodatkowo HD-Glass 16 ze wszystkimi Dodatkami kture znajduja sie w Katalogu Ram jego zawartosc jest w pamieci, zawiera on tez Picony i coolPicony oraz Lcd-Picony.
Jako druga dodatkowa SimpleHD by Holi.

b2ecb891d786e3b2.jpg
f8be6bb5ab299628.jpg


Zainstalowany jest Glass-System-Utility kturego UCM, UniwersalCamManager jest jako standart dla SoftCamow, ustawiony pod Niebieskim.

a8b56ff9924615dd.jpg


Zainstalowane sa:
Cccam 213
Mgcamg 1.36
3 Oscamy w tym 5953, 6073, 6608 Konfigi z aktywnym DVB-Api
Oscam Ymod
Jesli ktos chcialby zainstalowac i uzywac SoftCamow z VTI-Panela to oczywiscie wtedy wylaczamy wszystko w UCM i uzywamy albo jednego albo drugiego.
Napewno Image to zawiera jeszcze jakies "niedorubki" z mojej strony (narazie nie mam czasu sie tym zajmowac) czesc jeszce z tego co dolozylem nie jest dobrze jesli wogule przetlumaczona na Polski, chodzi mi np. o Opisy VFD-Skinow w PPanelu itp. Jak ktos chce to moze przetlumaczyc i Niemieckiego na Polski, w Niemieckim jest to dosc dobrze przezemnie opisane.


Download Link:

http://www.sendspace.com/file/itpd4i
 

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.
Üst