gittigidiyor

windows 10-8 İndir

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Asagıdaki linkten windows10 ve windows8 in hangi sürümünü isterseniz secerek indirebilirsiniz.
Kod:
[URL]https://tb.rg-adguard.net/public.php[/URL]

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
paylaşım için teşekkürler,inceledim çok iyiymiş bu sistemi kim yaptıysa ellerine sağlık
bu linki kaybetmemek gerekiyor heran ihtiyaç olabilir

erdin

Aktif Üye
Microsoft Office yazılımınızı etkinleştirebilirsiniz.

BU KUCUK PROGRAMI DA KOYALIM Kİ İŞİMİZ BİRAZ DAHA KOLAYLAŞIN

KMSPico, Windows işletim sisteminizi ve Microsoft Office yazılımınızı etkinleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araçtır. Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra çalıştırıp kırmızı butona tıklayarak saniyeler içinde işletim sisteminizi ve office yazılımınızı etkinleştirebilirsiniz.

KMSPico’nun sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için bilgisayarınızda Microsoft .NET Framework 4.0+ yazılımının kurulu olması gerekmektedir. Microsoft .NET Framework 4.0+ indirme sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Programın ismini oluşturan KMS harfleri, “Key Management Service” yani “Anahtar Yönetimi Hizmeti” anlamına gelmektedir. Popüler Microsoft ürünlerini etkinleştirmek için geliştirilen güvenli bir araçtır. Hem 32 hem de 64 sistemlerle uyumludur.

Etkinleştirebildiği Windows İşletim Sistemleri
– Windows Vista
– Windows 7
– Windows 8
– Windows 10

Etkinleştirebildiği Windows Sunucu İşletim Sistemleri
– Windows Server 2008
– Windows Server 2012
– Windows Server 2016

Etkinleştirebildiği Microsoft Office Yazılımları
– Microsoft Office 2010
– Microsoft Office 2013
– Microsoft Office 2016
– Microsoft Office 365

Ekli dosyalar

• KMC.rar
    3.8 MB · Görüntüleme: 13

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.