gittigidiyor

Windows 10 Pro Türkçe x64-x86 Full İndir

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
Windows 10 Pro Full Versiyon indir

Windows 10 Pro 1511 Türkçe Full indir​

Yeni upterabit linkleri eklendi. Windows 10 Pro işletim sistemini daha hızlı indirebilirsiniz. Uefi ve normal sürüm mevcut. Windows 10 - Pro, Version 1511 10586.104 Sürümüdür (Şubat 2016). Yeni çıkan bu versiyon da (v.1511 TH2) sistem performans açısından oldukça geliştirilmiş ve stabil bir hala getirilmiştir. Kurulumda serial ekranı geldiğinde atla diyebilir veya kendi serial numaranızı kullanabilirsiniz. Makale altında usb, hdd ve dvd yazdırma programları, ayrıca resimli anlatım olarak gösterilmiştir. Pro sürümü profesyonel ev kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış ek özelliklere sahip olan sürümdür. 64 bit ve 32 bitlik versiyonlar ayrı ayrı paylaşılmıştır.Her iki versiyonda Türkçe Dil desteğine sahiptir. 64 Bit olan ISO kalıbı aynı zamandaUEFİ desteğine de sahiptir.
Otomatik aktivasyon yok, makale altında aktivasyon paketi linkleri mevcut.

( PERFORMANS ARTIŞI YAPILMIŞ VE SİSTEM STABİL HALE GETİRİLMİŞTİR )

MSDN NEDİR ?

MSDN- Microsoft Developer Network Microsoftun sanal mağazasıdır. Mağaza Kullanıcıların orjınal ürünleri satın alıp kullanmalarına olanak sağlar. Microsoft'un bir nevi sanal mağazasıdır. Mağazalarda kutu içerisinde gördüğünüz ürünler ile bu sitede yer alan ürünler aynıdır. Kısaca Ücretli üyelik ile windows ürünlerini alabildiğiniz sanal bir markettir​

- EKRAN GÖRÜNTÜLERİ -

Bios Ayarı Yaparak Bilgisayarı CD / DVD / USB 'den Başlatma Resimli Videolu Anlatım

Bios Ayarı Yaparak Format Atma Videolu Resimli Anlatım

Windows 10 32 Bit indir

normal-indir2013.png

TurboBit indir

Upterabit indir

UptoBox indir

UsersCloud indir

LolaBits indir

Boyut: 2,50 Gb
Virüs Taraması: Eset Smart Security / Temiz

Windows 10 64 Bit Uefi Türkçe iso indir

normal-indir2013.png

TurboBit indir

Upterabit indir

UptoBox indir

UsersCloud indir

LolaBits indir

Boyut: 3,56 Gb

USB, HDD, DVD Yazdırma Programları ve Loader

normal-indir2013.png

Turbobit indir

Upterabit indir

Uptobox indir

Userscloud indir

Boyut: 7,34 Mb

Windows 10 Pro Full Tam indir

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.