gittigidiyor

Windows 10 Tüm Sürümler Tek DVD Türkçe MSDN İndir

mehmetkarahanlı

Aktif Üye

windows-10-msdn-aio.png
Windows 10 Tüm Sürümler Tek DVD Türkçe MSDN İndirWindows 10 Tüm Sürümler Tek DVD Türkçe MSDN 32x64bit,Orjinal 2016 Şubat Ayında çıkan temiz yeni 1155 isolar
14 adet sürüm içerir,ESD içermez uefi desteği yoktur,temiz formatlık bir arşiv 6gb boyutlu 8.5gb dvd ve USBler için uygun
istediğinizi seçip kurun,ekleme çıkarma yapılmadı aktivasyon içermez.

– Windows 10 Home 32 ve 64 Bit
– Wİndows 10 Pro 32 ve 64 Bit
– Wİndows 10 Pro VL 32 ve 64 Bit
– Windows 10 Enterprise 32 ve 64 Bit
– Windows 10 Enterprise VL 32 ve 64 Bit
– Windows 10 Education 32 ve 64 Bit
– Windows 10 Education VL 32 ve 64 Bit
– Windows 10 Single Language 32 ve 64 Bit————————————————————-Boyut:6-gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz————————————————————–Windows 10 Tüm Sürümler Tek DVD Türkçe(((Alternatif)))Windows 10 Tüm Sürümler Tek DVD Türkçe(((Alternatif)))Windows 10 Tüm Sürümler Tek DVD Türkçe

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
[h=1]Windows 10 Sürüm Numarası Nasıl Öğrenilir?[/h][h=2]Microsoft tarafından piyasaya sunulan Windows 10 işletim sistemi farklı sürüm numaralarına sahiptir. İşte sürüm numarasının nasıl öğrenileceği ile ilgili anlatım.[/h][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
windows-10-surum-numarasi-nasil-ogrenilir.jpg
Windows 10 için geliştirilen güncellemeler bilgisayarlardaki işletim sisteminin sürüm numaralarını da değiştirirken her güncellemeyle birlikte bu sürüm numarasının değiştiği de bilinmelidir. Kişiler Windows 10 sürüm numarasını öğrenebilmek adına bilgisayar üzerinden kolay bir şekilde kontrol yapabilmektedir. Böylece sürüm numarasına bakarak yeni bir güncellemenin yapılıp yapılmadığı daha kolay bir şekilde tespit edilebilmektedir. Üstelik özel olarak yapılacak işlemlerde çoğu zaman işletim sisteminin sürüm numarası da önem kazanmaktadır.
Sürüm numarasını öğrenmek isteyen kişilerin başlat menüsüne çalıştır yazarak özel ekrana ulaşması gerekmektedir. Bu ekranı ise winver yazılmalıdır.
1(51).png

Yapılan sorgulama sonucunda yeni bir pencere açılacaktır. Bu pencerede yayınlanan bilgiler sayesinde kişiler kolay bir şekilde işletim sisteminin sürüm numarasını öğrenebilmektedir. Yapacağınız bu kontroller ile birlikte istediğiniz zaman sürüm numarasını öğrenebilirsiniz. Yapacağız kontrollerde sürüm numarasını eski olduğunu görürseniz güncelleme alarak yeni sürüm numarasını geçiş yapabilirsiniz.
2(55).png

[/FONT]

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.