gittigidiyor

Windows 11 e ne zaman yükseltilecek

Windows

@Windows
·
26 Haz

Windows 11 is due out later in 2021 and will be delivered over several months. The rollout of the upgrade to Windows 10 devices already in use today will begin in 2022 through the first half of that year.

Microsoft un Twitter deki açıklaması böyle....2022 Başlarında windows 11 e terfi edebileceğiz tabii ki tüm gereksinimlerini yerine getiren kullanıcılar....Aslında AMD işlemcilerin çoğunu da devre dışı bırakmış,bunların hepsi yeni donanım aldırma tekniği ya da ne kadar fazla satışa teşvik...Tüketilerin işi zor....

Sami Ertaga

Aktif Üye
Ben yükseltmeye çalıştım ama, bilgisayarınız 13 yıllık, Win 11 çalışmaz uyarısı aldım.
Sıfırdan kurulursa belki olur.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Ben sıfırdan kurmayı denedim.Rufus ile USB ye yazdırdım,PC ye takıp biostan USB den başlatınca USB nin içindekileri görmedi.PC bayagı bi eski.İ3 işlemcili

Sami Ertaga

Aktif Üye
Sıfırdan henüz denemedim sanırım double layer 8GB DVDye yazdırmak gerekiyor. O da elimde yok şu an. Daha sonra bakacağım.

Yazıda belirtilenler doğruymuş demek ki Microsoft un AMD işlemcileri bile hesaba katmadığına göre kimbilir daha ne donanımları çöpe atacağız,pamuk ellerimiz cebe gidecek bu kısır döngü böyle sürüp gidecek.Hani nasıl Covid-19 da varyantlar bitmek bilmiyor ki o da İlaç Firmalarının zorlaması ile her hafta bir varyant çıkıyor.....Microsft da buna benzedi...En sonunda hepimiz Linux OS lara geçeceğiz olan olacak....

İşin en komik yanı da Dizüstünüz varsa web kamerasını Win 11 şart koşuyor,ya sana ne ister alırım ister kamerasız alırım,sanki evin içini seyredecek...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.