gittigidiyor

Windows 7 USB/DVD Download Tool 1.0 + Videolu Kurulum | Tek Link | Full | Türkçe

bysamre

Aktif Üye
usb+tolls.PNG

Arkadaşlar burada sizler için bir paket hazırladım Videoyu ben çekmedim ama aynen gösterildiği gibidir. İçinde Windows 7 USB/DVD Download Tool 1.0 programı ve nasıl işlem yapacağınıza dair video bulunmaktadır.

Peki bu Windows 7 USB/DVD Download Tool 1.0 ne işe yarar kardeşim diyecek olursanız USB bellek ya da DVD üzerinden bootable olarak Windows 7 , Windows 8 , Windows 8.1 kurmanızı sağlayan ücretsiz bir program.

İhtiyacınız olan iki şey: Minimum 4GB USB bellek ya da DVD-R ve bir Windows 7 , Windows 8 , windows 8.1 ISO dosyası.

Ayrıca Windows XP kullanıcıları için Microsoft .NET Framework v2 ve Microsoft Image Mastering API v2 yüklü olmalıdır.

İndirmek İçin Tıklayınız

Son düzenleme:

memoli1478

Yönetici
Administrator
bir inceiyim bakalım teşekkürler

ERK@L

Aktif Üye
yukardaki program bazı editlenmiş windowsları usb.ye aktaramıyorsunuz aşağıdaki programı kullanıyorum sorunsuzdur...

WinSetupFromUsb 1.3 Flash Bellek İle Format Atma

WinSetupFromUsb 1.3 Usb İle Format Atma
WinSetupFromUsb 1.3 Usb İle Format Atma full indir, flash bellekler hayatımıza girdi gireli
bizi dvd derdin kurtardı, bu program ile Vista xp,7-8 gibi bir çok sistemi yazdırıp,
flash belleğinizle format atabilirsiniz.
————————————————————-
Boyut:23-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz
————————————————————–
(((Alternatif)))
(((Alternatif)))

memoli1478

Yönetici
Administrator
test ok eline sağlık güzel bir çalışma olmuş sorunsuz yükleyebilirsiniz

hotbord_34

Aktif Üye
bende geçen gun win 7 kurdum usb den leptopuma kurdum cd den daha hızlı kuruyor yoksa çift katmanılı cd almak gerekti cd yi bulmak cok zordu bende usb den cok daha hızlı kurdum 64 bit win 7 yi

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.