gittigidiyor

Windows 8.1 32bit usb den format.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Arkadaşlar dell marka bi netbook um var.Buna USB ile format atmak istiyorum
Yani internetten windows 8.1 iso kalıbı indirip,bunu iso to usb programı ile 8gb lik usb ye yazdırıp,usb ile direk netbooka format atmak istiyorum.
İso to usb programını indirdim,fakat hazır windows8.1 32 bit iso kalıbı bulamadım.
Bu konuda indirme linki verebilecek arkadaşım varmı acaba.?
Birde usb ye yazdırmadan önce,usb ye format atmam yada usb ye herhangi bir işlem yapmam gerekirmi.? bu konularda kısaca biraz bilgi verebilecek arkadasım varmı acaba..?

bobom

Aktif Üye
daemon toll parogramını indir iso dosyalarını çalıştırmak ve usb den oyun kurmak yada format atmak için kulanılan program

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
daemon toll parogramını indir iso dosyalarını çalıştırmak ve usb den oyun kurmak yada format atmak için kulanılan program

Usb ye iso dosyasını yazdırma programını bulmak kolay,@bobom usta ben windows 8 yada 8.1 in usb ile yuklenecek hazır dosyasını bulamıyorum.
Suan netbook tan yazıyorum fakat artık cihaz iyice yavasladı.Cuma gununden beri beni sinir ediyor.Nete girip bi göz atıp çıkmak,en az 15 dakikamı almaya basladı :(

İşyerimdeki pc den giriyordum sorun yoktu,ama şimdi 2 hafta izne ayrıldım ve evdeyim.O yüzden format atmakta acele ediyorum.Bu netbook ile hiç bi işimi adamakıllı yapamam. :(

@digimy ustad dört gözle bekliyorum :) :)

Son düzenleme:

hotbord_34

Aktif Üye
bence win 7 64 bitti kurun bende win 7 64 bit usb den yukledim onu kullanıyorum artık meçburen xp ekran kartının dryviri destegi yok lenovo g500 kullanıyorum bende

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
win8.1 iso burada var usb flaşbellekle hiç denemedim ama senin işini görecek program bu olabilir
win8.1 buradan indirebilirsin...
@bobom usta
@digimy ust..

Hersey için tesekkur ederim.
Gece @bobom un eklediği linkte 8.1 indirmistim.İlk denemede oldu hallettim.Keske daha önce yapsaymısım :) Kendimi 1 aydır bosuna kasmısım.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.