gittigidiyor

Windows 8.1 Update 3 Pro VL UEFI x86 & x64

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
Windows 8.1 Update Full Versiyon indir

Windows 8.1 Update 3 Pro VL UEFI x86 & x64 FuLL tek link indir

Uefi Destekli Windows 8.1 arayanlar için ideal bir işletim sistemi. Update 3 güncellemesini içeren güncel bir işletim sistemi. 32 bit ve 64 bit desteklidir. Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Kurulumdan sonra isteğe bağlı aktivasyon var, kurulum bittikten sonra aktivasyon yapılıp yapılmayacağını sorar. İster sistemdeki aktivasyon programını kullanın, isterseniz de kendi elinizde olan aktivasyon loader programını kullanabilirsiniz. Kurulum ekranında serial filan istemez, direk geçer. Winrar dosyasının içerisinde iso dosyası var. İso dosyasını bir DVD veya USB ile yazdırarak kurulum yapabilirsiniz.

Neden özellikle Windows 8.1 kullanmak istersiniz bilmiyorum fakat tavsiye isterseniz Windows 10 kullanın derim. Yine de kullanmak istemezseniz, Windows 7 tavsiye ederim. Sürümün çok bir önemi yok, işletim sistemi işletim sistemidir. Tabi ben Windows 7'de Ultimate - Windows 10'da ise Pro kullanmayı tercih ediyorum. Siz de bu şekilde tercih edebilirsiniz. Bir ev kullanıcısı için tüm özellikleri açılmış oluyor.

Kısaca Genel Özellikler:

• Kurulum ve Sistem Dili Türkçe'dir.
• UEFI Desteği vardır
• Orijinal Microsoft iso dosyaları üzerine derlenmiştir.
• İsteğe bağlı aktivasyon mevcuttur.Kurulumun son aşamasında isteğinize bağlı tamamlanabilir.
• Orijinal Lisansınız var ise aktivasyon aşamasını pas geçerek,sistem kurulumunun ardından lisanslayabilirsiniz.
• Temmuz güvenlik ve sistem güncellemeleri dahildir.
• Geçerliliğini yitirmiş güncellemeler kaldırılmıştır.
• Sorun teşkil eden güncellemeler sisteme dahil edilmemiştir.
• 169 Adet Güncelleme kurulu olarak gelir.
• Eklenen yada çıkarılan herhangi bir bileşen bulunmamaktadır.
• Katılım gerektirir.Kullanıcı adı ve bilgisayar adı gibi bilgileri siz girmek durumundasınız.
• Kurulum esnasında "Key" (Lisans anahtarı) sormaz.
• 4 Gb yada üzeri Usb cihazına Rufus ile yazdırılarak kurulabilir.
• Windows Defender güncellemesi periyodik olarak güncellenen bir güncellemedir.
• Kötü amaçlı yazılım temizleme aracı kurulum sonrası güncellemeleri açtığınız taktirde otomatik tarama yapar.
• Çift katmanlı DVD Kurulumunu desteklemektedir.
• HDD Kurulumunu desteklemektedir.
• USB Kurulumunu desteklemektedir.
• Net Framework 3.5 Aktif olarak gelmektedir.
• İnternet Explorer 11 ile birlikte gelir.
• ESD Sıkıştırma uygulanmıştır.
• DISM Kullanılarak derlenmiştir.
• Sistem hazırlanırken 3.parti program kullanılmamıştır.

-Kurulum & Sistem Görüntüleri-

xspoiler-plus.gif.pagespeed.ic.xCt1GXpICy.webp
Göster/Gizle

-Notlar-

• Çalışma 256 Bit şifreleme ile ile sıkıştırıldığından dolayı,Winrar 5 Sürümü ile açılabilir,aksi halde hata alırsınız.
• Reklam içermemektedir.

-Kurulum Hakkında-

• Kurulum için gerekli araç ve rehberleri "Yardımcı Araç Kiti AIO" içerisinde bulabilirsiniz.
• Kurulum DVD,USB,HDD üzerinden yapılabilir.
• Kurulum yapmadan önce UEFI sistemlerin "SECURE BOOT" özelliğini devre dışı bırakması gerekmektedir.
• Yükseltme dosyaları kaldırılmıştır,boot Üzerinden temiz kurulum yapmanız gerekmektedir.
• Sistem sanal ve gerçek bilgisayarlarda test edilmiş ve sorunsuz kurulmuştur.

-HASH DEĞERLERİ-

Dosya Adı : DUALUEFI (2IN1)TEMMUZ-8.1-PVL.iso
Dosya Türü : ISO(Winrar 5 kullanarak rardan çıkartınız.
MD-5 : 5E050968B81F5E5731B640C9C982835D
SHA-1 : F7920099CD320C3FFEF8E381C1B85BA126E67889

-USB KURULUM / Rufus v2.2 İndir-

Windows 8.1 Update 3 Uefi Full indir

xnormal-indir2013.png.pagespeed.ic.OkkCsjW-DJ.webp

Turbobit indir

Google Drive indir

Uptobox indir

Userscloud indir

Boyut: 4,34 Gb
Virüs Taraması: Eset Smart Security / Temiz

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.