gittigidiyor

Windows 8.1 Update 3 Tüm Sürümler Uefi Türkçe 2016

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
Windows 8.1 Update Full Versiyon indir

Windows 8.1 Update 3 Türkçe Tüm Sürümler x64 indir

Windows 8.1 Update 3 Uefi destekli 64 bit tüm sürümleri içeren bir işletim sistemi. Haziran 2016 günceldir.Haziran ayında çıkan tüm güncellemeler eklenmiş. Güncellemelerden başka bir bileşen ekleme veya çıkarılma yapılmamış. USB bellek ile kurulum yapabilirsiniz. USB bellek ile kurulum yapabilmeniz için makale altına gerekli dosyaları ekledim. Dosya içerisinde resimli anlatım da mevcut. Otomatik aktivasyon bulunmuyor fakat makale altına eklediğim windows aktivasyon paketi ile işletim sistemini sorunsuz bir şekilde lisanslama yapabilirsiniz. .Net Framework 4.6.1+ ve Türkçe Dil Paketi entegre edilmiş ve aktif olarak gelir.

DVD İçeriği:
Windows 8.1 (x64)
Windows 8.1 Pro (x64)
Windows 8.1 Enterprise (x64)
Windows 8.1 Single Language (x64)
Windows 8.1 Embedded Industry Pro (64 BIT)

Gereksiz Olan Ve Eklenmeyen Güncelleştirmeler Aşağıda Listelenmiştir;
- KB2976978
- KB3035583
- KB3044374
- KB3068708
- KB3080149
- KB3123862

GÜNCELLEME GIZLEME AYARLARI
Yukaridaki gereksiz Windows 10 ve Telemetry (Arka planda Microsoft'a bilgi gönderen) güncelleştirmeleri rahatça gizleyebilmeniz için, GÜNCELLEME GIZLEME adında bir dosya oluşturduk.

BU KLASÖRDE YER ALAN DOSYALAR:
win10_hide_update.cmd: Yukaridaki "Windows 10" ve "Telemetry" güncellemelerinin tamamını gizlemenizi sağlar.

KULLANIMI: Windows 8.1 kurulumunu yaptıktan sonra, öncelikle bilgisayarınızdan Update ayarlarını "Güncelleştirmeleri Denetle, Ancak Karşıdan Yükleme ve Kurma Konusundaki Kararı Bana Bırak" seçeneğini seçin. Daha sonra internet bağlantınızı açıp güncellemeleri denetleyin. Güncelleştirmeler çıktıktan sonra yukarıda bahsettiğimiz dosyalardan hangisini kullanmak istiyorsanız o dosyayı bilgisayarınıza kopyalayıp, sağ tıklayip "Yönetici Olarak Çalıştır" seçin. Bir süre bekledikten sonra güncelleştirmeleri gizleyecek ve uyarı verecektir.

BILGI: Bazı durumlarda Windows 10'a yükselt uyarısındaki en önemli güncelleştirme olan "KB3068708" güncelleştirmesini tam anlamıyla gizleyememektedir. Böyle bir durum oluşursa elle gizleyin. Bu güncelleştirmeyi kesinlikle yüklemeyin aksi taktirde masaüstünde sağ alt köşede sürekli Windows 10 a yükseltin uyarısı gelecektir.

Windows 8.1 Uefi indir

xnormal-indir2013.png.pagespeed.ic.T6O0iJk3Hn.webp

Turbobit indir

Upterabit indir

Uptobox indir

Userscloud indir

Boyut: 3,97 Gb
Virüs Taraması: Eset Smart Security / Temiz

Office ve Windows Aktivasyon Paketi

TurboBit indir

Upterabit indir

UsersCloud indir

UptoBox indir

Boyut: 66,03 Mb

USB, HDD, DVD Kurulum Programları ve Resimli Anlatım

TurboBit indir

UpTeraBit indir

UsersCloud indir

UptoBox indir

Boyut: 7,34 Mb

Windows 8.1 Update Full Tam indir

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.