gittigidiyor

Wishbox Android Uydu Cihazı CCcam ve Biss Ayarı

musaat

Aktif Üye
K1_Plus_DVB-S2_Installation.jpg

WİSHBOX Andoid uydu cihazının DVB S2 menüsü K I pro, K II Pro modelleri ile aynı olmasına rağmen CCCAM menüsünü bulamadım, Wishbox ile aynı menüye sahip K I pro, K II Pro android uydu cihazları için internetten yaptığım araştırmalarda Ayarlar/Kurulum ve Anten ayarı üzerinde iken 6 kez 1 tuşuna (111111) basılarak CCCam ve Biss menüsünü giriş yapılabilmektedir.
WİSHBOX Andoid uydu cihazı Menü den Kurulum/Anten ayarı üzerinde 6 kez 1 tuşuna (111111) basıldığında CCCam ve Biss menüsünü giriş yapılamıyor giriş kodu değişik olabilir yada bu cihazda CCcam blokelenmişte olabilir.
Biss ayarlarına bir android uygulama sayesinde kısayol oluşturarak ulaşmayı başarabildim yalnız CCcam olayını çözemedim yardım edecek arkadaş varmı...
Bu cihaza uyumlu yazılım varmı...
Teşekkürler

musaat

Aktif Üye
Wishbox Anroid Uydu alıcı Biss Key girişi

1- Google Playden Wishbox cihazına Activity Manager uygulamasını indirin

https://play.google.com/store/apps/d...tyrunner&hl=tr

2-Activity Manager Uygulamasından WİSH TV yi açın
3-Wish TV yi açınca wish tv nin diğer kısa yolları açılır
4-En alttan üçüncü Wish TV kısayolunda (Smart Biss Activity) yazıyor
5-(Smart Biss Activity) satırını tıklayın burda 8-9 TL ye Activity Managerın ücretli sürümünü almanız lazım
6-Ücretli sürümü aldıktan sonra (Smart Biss Activity) satırının sağındaki üç noktayı tıklayın
7-''Create shortcut'' seçince Biss key menüsünün TV şeklinde kısayolu android masaüstüne eklenmiş olur.
8-Eklenen kısayolu açıp Biss Key girişini ister elle ister usb ile yükleyebilirsiniz.

Tarafımdan bizzat denenmiştir.

Reverbi

Aktif Üye
Selamlar bu ürün alınırmı arkadaşlar iptv için istiyorum?

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Selamlar bu ürün alınırmı arkadaşlar iptv için istiyorum?

İp Tv izlemek için adı sanı olmayan cihazlar denemeyin.Türkiyede en çok kullanılan ve memnun olunan,şikayeti az,yazılım destegi cok olan cihazları yönelin.Bosuna kumar oynmaya gerek yok.
Korax,next,redline..Eger paranız biraz daha fazlaysa enigma cihazları tavsiye edeim.

Reverbi

Aktif Üye
bilgilendirme için teşekkür ederim @coolmeen hocam korax v4 aldım

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.