gittigidiyor

Xc-plugin-ıptv enigma2

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Xc-plugin-ıptv enigma2

0E-1.6 İÇİN
OE-2.0 İÇİN
Cihazınıza uygun olanı indirin
Rardan çıkartın
Ftp ile ilgili yerlere gönderiniz
etc enigma2 cx e2 plugin xml dosyasını açın adresinizi kullanıcı adınızı şifrenizi xxxxx yazan yere yazın yada kopyalayın
cihazınızı yeniden başlatın
menüden xtream açın kanallar yüklü olacaktır her açtığınızda cihazınız yeni güncel listeyi indirecektir

Ekli dosyalar

• DM4U-E2-XCplugin-IPTV.zip
    202.6 KB · Görüntüleme: 20
  • DM4U-E2-OE1.6-XCplugin-IPTV.zip
    208.6 KB · Görüntüleme: 10

neco1972

Aktif Üye
Olmuyor açtiğimda yeşil ekran geliyor. Cihaz gigablue

neco1972

Aktif Üye
Openatv. Ama dreambox değil gigablue se plus

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
tspanel den pyton dosyalarının hepsi kurulumu bakın.Eksik pyton dosyası varsa onlarıda indirin cihazınıza.Yine olmazsa openpli imajda deneyin.

sahin

Vip Üye
Web sitesi
meettomy.site
sayın coolmeen kardeşim öncelikle emekleriniz için minnettarım. üstadım dm500hd cihazda xc plugini ilk defa bu verdiğiniz sürümünde çalıştırabildim gayet güzel çalışıyor. sizden ricam bu xml dosyasına ikinci bir m3u satırı atılabiliyor mu ben denemelerimde başarılı olamadım.selamlar-saygılar...

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
abi elinde m3u dosyasi-dosyalari varsa eger,bunlari hdd nin icindeki movie dosyasina atin.Ardindan xc plugine girip bunlari talimatlari izleyerek kurun.Kurulan satirlar direkt buketlere kopyalaniyor.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
1. mesajda plugin güncellenmiştir.
İyi Seyirler.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.