gittigidiyor

Yazilim düzenleme programi lagzim

konyalialpay

Aktif Üye
Selam herzaman dusunmussumdur birgun corbada benimde tuzum olsun diye.Bayadir aradim ama bulamadim.Bana yazilim duzenleme programi lagzim.Bir bilen varmi.

memoli1478

Yönetici
Administrator
yazılım düzenleme vs öle kolay deyil program yetmez birsürü program bilgisi gerekmektedir
onun dışında bu işler şakaya gelmez en ufak 1 hatada cihaza kalıcı zararlar verebilirsiniz
her cihazın farklı bölünmesi farklı şifrelemesi bulunmaktadır program vs bulsanız şifreleme sistemlerini iyi
bilmedikten sonra bir yere kadar ulaşır tıkanırsınız ben bu işte 15 yıldır uğraşıyorum
ve daha çözemediğim çok şey var artık sizler düşünün ne demek istediğimi

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Memoli ustam bu işi windows ilemi yoksa linux sistem ilemi yapıyorsunuz.?
Bu işlerde sizden biraz ders alsak fena olmaz. :) :)

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.