gittigidiyor

Yazılım güncelleme sorunu

tamirci72

Aktif Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar bende Korax x mini hd uydu alıcısı var uydudan ve flash bellekten kesinlikle güncelleme yapamıyorum kumandadan ok dediğim zaman cihaz güncelleme yapmadan kapanıp açılıyor kapanırken sanki ekran yeşil oluyor gibi güncelleme frekansı 11996 v 27500 pid 0890 yapıyorum yazılım versiyonu şu anki S3.0.23 HW versiyonu : HS2100-ZC01-01 fabrika ayarlarına geri döndüm ama kesinlikle güncelleme olmuyor sadece kanal listesini flash bellekten yükleyebiliyorum sorunuma yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

tamirci72

Aktif Üye
Arkadaşlar bu soruma cevap verecek bilgili biri yokmu ve birde rs232 kablosunun şemasını nereden bulabilirim.uydu cihazının girişi kulaklık jakı gibi

tamirci72

Aktif Üye
digimy ustam cevap yazıcaktın bekliyorum rs232 kablosununda şeması varmı girişi kulaklık jakı gibi ayrıca ben oto motor ustasıyım şimdiden teşekkür ederim arkadaşım.

aydin44

Aktif Üye
Hocam korax iptv mini uydum var güncelleme yaparken flash diskle fişini çektik yanlışlıkla rs232 kablosu aldım ama yükleme yapmaya çalışıyorum wrong file diye çıkıyor yardım ederseniz sevinirim hocam

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.