gittigidiyor

ycl 9944

aozaslan

Aktif Üye
iyi akşamlar arkadaşlar.kaon 9944 hd mini uydu cihazı kullanmaktayım.dün 3 senedir kullandığım adsl modemim bozuldu.bugün bir tane tp-link modem aldım.interneti kurdum.kaon cihazı odeme bağladım.şifreli hiçbir kanalı açmadı.servercimi aradım.sorun olmadığını söyledi.bilgisayarcı modemin çalıştığını söylüyor.cihaza ait ip numarası çakışabilir filan dedi.bunu nasıl çözebilirim.cihaz modeme bağlatısında bir sıkıntı yok.acil cevaplarınızı bekliyorum.teşekkür ederim.

ERK@L

Aktif Üye
cihazında internet bağlantını nanuel olarak ip verdiysen onu otomatik olarak ayarla,yada direk fabrika ayarlarına dön düzelmesi lazım
not:fabrika ayarlarına döndüğünde tüm ayarların sıfırlanır,kanal listen silinir..

aozaslan

Aktif Üye
teşekkür ederim ustam.dediğiniz gibi fabrika ayarlarına döndüm.herşey gitti ama cihaz kanalları açmaya başladı.

aozaslan

Aktif Üye
29.10.2013 tarihli yazılımı firma gönderdi. cihaza yükledim.yuotube sorunu çözülmüş.

aozaslan

Aktif Üye
kullanan arkadaşlarda faydalansın diye yüklemek istiyorum ama bilmiyorum.yardımcı olmak isteyen yöneticiler mail adresi yazarlarsa gönderebilirim.

aozaslan

Aktif Üye
bu nasıl cihaz ya anlamıyorum.tv8 de espanyol-madrid maçı var şifreye giriyor.cihazda biss menüsü var.zaten tv8 şifreleri malum herkesçe biliniyor.ancak sıra ile name-6 girişli provid id-2 girişili no var.key zaten malum.bu girişlere ne yazacağız.çözemedim hala.

aozaslan

Aktif Üye
iyi akşamlar arkadaşlar.lütfen biri yardımcı olsun bu akşam bu cihazı parçalayacağım.şimdiye kadar bir sorun yoktu.ne zaman tv 8 şifreye girmeye başladı giriş yerini buldum nasıl girilecek onu bulamadım.esas sorun srverim var.giriş yaptım.cccam ayarları açık host 1 olarak girdim.okey tuşuna basıyorum bağlandı diyor.üst tarafta yeşil olan yere çentik atıyor.peşinde çentik kendiliğinden kalkıyor ve server kanallar açılmıyor.acil yardımlarınızı bekliyorum.

aozaslan

Aktif Üye
memoli usta sayesinde bu sorunuda çözdük iyiki varsın satcafe

aozaslan

Aktif Üye
iyi akşamlar arkadaşlar kaon 9944 mini hd alıcısı kulanan arkadaş varmı formda.yukarıd youtube sorunu olduğunu yazmıştım.sorunu firmaya sordum ve 29.10.2013 tarihli bir yazılım gönderdiler.bu yazılım youtubeyi açıyor ancak kendi sitesinde ne varsa onlara giriliyor.örnek youtubeden arama dan bir müzik veya film adı girdiğimde bulmuyor.cihazın ilk açılışında kaon değil jameson yazısı çıkıyor.sorum. bu cihaza başka hangi mini hd cihaz yazılımı uyabilir.iptv de yok belki başka yazılımuyabilir.teşekkürler.

aozaslan

Aktif Üye
kumandanın tırnakları kırıldı.bantlamıştım.açarken kaon yazı banta çıktı altından jameson yazısı çıktı.bu hangi jameson alıcının karşılığı aceba

aozaslan

Aktif Üye
kaon 9944 cihazın karşılığı olarak jameson firmesıylaa görüştüm.js-2013 olduğunu söylediler.türksat 4a ya geçtikten sonra biss keyleri açmamaya başladı.elinde js-2013 yazılımı olan gönderebilirlermi.teşekkürler.

pire05

Aktif Üye
Kaon 9944 uyumlu youtube sorunsuz çalışan dosyası veya uyumlu yazılımları yok mu?

ercentilmen

Aktif Üye
Arkadaşım benimki sadece bir fikir Kaondan jemesona geçmen düz yazılım atmakla olmaya bilir yanlış yazılım atarsan cihazını servise götürmene sebep olabilir.Diyorsunki cihaz problem yoktu yeni modemde sorun çıkardı al modemi cihazı zaten sigara paketikadar götür modemciye uyumlu güzel bir modem al parayı kaldırımdan toplamıyoruz.Yeni kaon yazılımı yazma imkanı zatan kimsenin yok bırak bu yazılım işleriyle moden satıcısı uğraşsın.Bu iş yeni başlayan birisinin10, 15dk. 1-2 günde yapamayacak kadar karışık işler.

pire05

Aktif Üye
Uyumlu yazılımı mevcutsa bu işlerle uğraşmaya hiç gerek yok.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.