gittigidiyor

Yeni bilgi

tolgafb39

Aktif Üye
Arkadaşlar Digiturk'ten bu sabah gelen bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Digiturk içerik alımdan bir bayan aradı ve platformda yayına başlamak isteyen kanalların kendileri ile temasa geçmesi gerektiğini belirtti. Ayrıca şu anda platformda ciddi anlamda frekans sıkıntısı yani yer problemi olduğunu yeni kanal gelmesi için mevcut kanallardan gidenin olması gerektiğini söyledi. Yani anlıyacağınız top Viasat Türkiye'de. O zaman bize de Viasat Türkiye'nin Facebook adresinde baskıyı arttırmak kalıyor.

Adresler:

https://www.facebook.com/pages/Viasa...407350?fref=ts ve

https://www.facebook.com/ViasatExploreTR?fref=ts

HADİ ARKADAŞLAR HERKES SON YAPILAN PAYLAŞIMLARIN ALTINA VE SAYFA DUVARINA BU TALEBİ YAZSIN !!!

tolgafb39

Aktif Üye
Ben daha önce Viasat kanallarını Digiturk platformuna istiyoruz başlığı altında bir konu açmıştım ama şimdi o konu yok. Bilemiyorum. .

mekansız

Aktif Üye
evet ben sildim dt bize reklam şansı vermiyor biz neden verelim dt kendi forumları var

neden burası

tolgafb39

Aktif Üye
evet ben sildim dt bize reklam şansı vermiyor biz neden verelim dt kendi forumları var

neden burası

Ben adminlerden izin aldım. Çoğu uydu forumunda da aynı konuyu açtım. Ayrıca sizin bu forumda konu silme yetkiniz var mı? Kaldı ki ben platform reklamı yapmıyor sadece Viasat kanallarının Digitürk'e eklenmesi için destek istiyordum. Yönetici arkadaşlardan gereğini yapmasını rica ediyorum..

tolgafb39

Aktif Üye
Ben gerekli izinleri almama rağmen katılımcı üye bir konumu silebiliyorsa ben bu forumdan azlimi istiyorum. Admin ve yöneticiler gereğini yapsın lütfen !!!!!!

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.