gittigidiyor

Yeni bir cihaz aldım...

Arbotech

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar,

ET9000 aldım ancak ne yapmam gerekitğini bilmiyorum. OpenPLİ 7.1 2019/07/08 yüklü kanal listesi karma karışık diye fabrika ayarların döndürdüm. Şimdi cihazla karşılıklı bakışıyoruz. Ne yapmalıyım
Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler..

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Uzerinde gelen imaj en son en yeni imajdir.Fabrika ayarlarina dondurunce sanirim freedos yani imajsiz kalmis sanirim.Google et9000 openpli imaj yaz.Son versiyon 7.1 olani usb ye hic rardan cikartmadan at.
Usb yi cihaz kapali durumdayken tak ve cihazi ac.Islem baslayip imaj yuklenecek.

Arbotech

Aktif Üye
Merhaba Hocam,
İlgili dosyayı buldum. Cihaza yükledim. Şuanda kanla araması yapıyor.
Yardım için teşekkürler. Bir sorum daha olabilir mi ?
Bu cihaz için "kanal editör" nereden bulabilirim
Şimdiden teşekkürler

Arbotech

Aktif Üye
Cihazdaki aktif kanal listesini edit etmek için nasıl transfr edebilrim yada cihazımı baplamam gekerekiyor bilgisayar

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Kanal editörünü rardan cıkartıp PC ne kur
Masaüstüne dosya olustur.Sarı yada kırmızı renk.((rar-zip-txt vs değil)).Masaüstünde sag tıkla,yeni dizin olustur de.Adını settin vs bişey yap.
Editörü çalıştır
Üstte çark şeklindeki temaya tıkla ve cihazının ip sini buraya gir.Ok de kayıt et.
Ardından sol üstte dosya yazan yerin altındaki dosya temasına tıkla.
PC de masaüstündeki setting yazan dosyayı göster
Sonra ust soldan 3.sıradaki yukarı ve asagı oklu temaya tıkla
Ve dreamboxtan dosyaları al a tıkla.
Otomatik olarak cihazındaki setting Pc nde setting dosyasına kopyalanacak.
Geri Uyudualıcına yüklemek istersen dosyaları dreamboxa göndere tıkla.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
İlaveten Cihazınla ilgili imaj bölümüne güncel yeni çıkan imajları çıktıkça ekleyecegim.
Yeni pluginler ise,Vu+plugin,Dreambox plugin bölümlerinde mevcut ve günlük olarak güncellenmektedir.
Enigma 2 bölümü ve menüsü Türkiyede belkide en güncel topiktir,ne ararsanız en güncel şekilde ulasabilirsiniz.
Cihazınız hayırlı olsun,güle güle kullanın.

Arbotech

Aktif Üye
Selam Hocam,
Tüm yardımlar için teşekkür ederim. Listemi kendime göre düzenleyebiliyorum. Bir soru daha sorabilir miyim ?
Kanlları nasıl kendime göre sıralayacağımı bulamadım.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.