gittigidiyor

Yeni cihaz tavsiyesi

memoli1478

Yönetici
Administrator
arkadaşlar haziran ayında yeni modeller çıkacaktır

1: auto ccam havuz sistemi eklendi mevcut bu sistem ile cihaza sağda solda server aramanıza gerek yoktur sürekli auto içine server injet etmektedir
2: multi stalker eklendi aktif şuan bu sistem ile internette yüzlerce verilen stb emu kodlarını cihazınızda çalıştırma ve kullanma özelliği sunar
3: stalker v3 alt yapısı şuan aktif bu sistem sadece bu cihazda olacaktır unc listeleme bloklanmış adresleri açabilme özelliğine sahiptir
4: Autrol sistem aktif Bu sistem ile seç yükle kullan özelliği taşımaktadır autrol sistemde oscam güncelle oscam key güncelle kanal listesi güncelle iptv seç yükle izle vod xtream default ve daha bir sürü seçeneği kullanıp yükleme özelliğine sahip olacaktır
5: Auto bis aktif bu sistem ile keyleri tek tuş ile anlık güncelleyebiliyorsunuz
6: Dolby ses desteği aktif
7: Oscam sistem aktif
8: Programsız akıllı telefondan ve pcden tüm özelliklerini kullanma özelliği remote control
9: Turk vod ve yanında tüm site modülleri aktif
10: Kanal picon kullanım ve yükleme özelliği
12: Açık kaynak kodlu yazılım geliştirmeye açık
13: flash xp den ve webden cihaza bağlanma ve yönetme özelliği
14: Logo değiştirme özelliği istediğiniz resmi açılışa ekleyebilirsiniz

Son düzenleme:

dragon22

Aktif Üye
ustam yeni cihazı sabırsızlıkla bekliyoruz...hayırlı uğurlu olsun...piyasadaki cihazlarda olmayan birçok özelliğin toplandığı bir uydu alıcı olmuş..15 haziranda piyasaya çıkacağı söylenen bu cihaz eminim bayağı ses getirecektir...yazılım ve teknik olarak arkasında sen varsan gözüm kapalı alırım...

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Özelliklerine bakınca linuxun açık kaynak kodunu ve auto cccam özelliği bir arada olması çok güzel.İlaveten TURKvod olması artı bir özellik.Birde kodi yüklenebiliyorsa tadından yenmez.
Hayırlı olsuun.Çıksında bir bakalım nasılmış... :D

sozcan39

Aktif Üye
Sayın memoli1478 Bey, Sayın digimy Bey,
Yeni cihaz için başarılar dilerim.
Uydu cihazlarına karşı ilgim var. Linux tabanlı cihazlara ısındım. Kullanımı daha kolay geliyor. Enigma tabanlı cihazlara ısınamadım.
Şu anda evimde 5 adet cihaz var. Çin' den de farklı tabanlı 10 dan fazla cihaz denedim.
Yeni üreteceğiniz cihazın 4K özelliği ve şık bir masa üstü görünümü olursa çok daha güzel olacağını düşünüyorum.
Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

memoli1478

Yönetici
Administrator
arkadaşlar ürünü kendi markamla çıkarmayı düşünüyorum
tüm desteğide memoli usta sağlayacak bakalım
neler olacak anlaşabilirsek yeni ürün yeni markayla gelecek

abi hayırlı olsun tüm destekleri tarafımdan verilecektir
cihaz ilk olarak kahraman elektronik tarafından satışa sunulacaktır

dragon22

Aktif Üye
arkadaşlar ürünü kendi markamla çıkarmayı düşünüyorum
tüm desteğide memoli usta sağlayacak bakalım
neler olacak anlaşabilirsek yeni ürün yeni markayla gelecek

kahraman...hayırlı ugurlu olsun arkadaşım...ALLAH yardımcınız olsun...

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
teşekkür ediyorum, daha öncede android sözü vermiştim birçok firma 350 tl gibi fiyatlara android satarken 250 tl den birçok vatandaşı android sahibi yapmıştım,bu ürün içinde iyi bir fiyat çalışması yapacağım,illaki ticaret yapmak zorundayız, amacımız evimizin geçimini sağlamak, lakin forumda eski üyeler bilir forum bünyesindeki verilen fiyatlar hep ucuz olmuştuş forum üyelerinde para kazanmayı hiç düşünmedim buyüzden forumu takip edin forum üyelerine verilen fiyatlar forum dışında verilmeyecektir.
saygılarımlar.

dragon22

Aktif Üye
bu yeni çıkacak cihazı ALLAH sizden almayı bana nasip eder inşallah...biliyorum ustam..hiremco turbo piyasada 350 400 bandında satıştayken siz forum üyelerine buradan 270 liraya veriyordunuz...sözünüzün nekadar eri biri olduğunuza bizzat şahit olmuş biri olarak bunu söylüyorum...ALLAH bahtını yolunu açık etsin arkadaşım...sağlıcakla kal...

memoli1478

Yönetici
Administrator
bu cihaza kendi tasarladığım multi stalker v3 alt yapısı ekledim
piyasanın en kral boxu diye tanımlanan mibox cihazın çalıştıramadığı stalkerleri cihaz saniyede
listeleyip açacaktır bu sistem dünyada ilk ve sadece bu cihaza kullanıldı sistemin tamamı bana aittir
hiçbir modelde bu sistem yoktur mibox cihazı olan varsa buyursun beraber test edebiliriz

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
teşekkür ediyorum, daha öncede android sözü vermiştim birçok firma 350 tl gibi fiyatlara android satarken 250 tl den birçok vatandaşı android sahibi yapmıştım,bu ürün içinde iyi bir fiyat çalışması yapacağım,illaki ticaret yapmak zorundayız, amacımız evimizin geçimini sağlamak, lakin forumda eski üyeler bilir forum bünyesindeki verilen fiyatlar hep ucuz olmuştuş forum üyelerinde para kazanmayı hiç düşünmedim buyüzden forumu takip edin forum üyelerine verilen fiyatlar forum dışında verilmeyecektir.
saygılarımlar.

Usta fiyatı yine forum üyelerine özel bi indirim yapıpta cihazı satısa koyarsan on numara bir iyilik yapmış olursun.Cihazı dört gözle beklemedeyiz.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Usta fiyatı yine forum üyelerine özel bi indirim yapıpta cihazı satısa koyarsan on numara bir iyilik yapmış olursun.Cihazı dört gözle beklemedeyiz.

satcafesi.net forum üyelerinden para kazanma gibi bir beklentim yok ticareti forum dışında tutmaya özen gösteriyorum forumdan para aldığımız tek husus cccam server onunlada sitenin server gideri karşılanıyor hatta yer yer cepten katıyorum. :)

memoli1478

Yönetici
Administrator
arkadaşlar server havuz sistemi yapıldı uzun yıllar server sorunu yaşanmaması için depo yapıldı
ve autrol olarak php auto sistem okuma özelliği eklendi sistem test edildi gerekli yenilikler yapılıyor
az kaldı

karakurt19

Aktif Üye
memoli ve digimy ustalar yeni cihazı merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum.Elinize emeğinize sağlık.Umarım iyi bir cihaz olmuştur.

memoli1478

Yönetici
Administrator
auto powervu özelliği eklenmiştir auto olmayan kanalları tek tuş ile güncelleme özelliği eklendi
yanına bilgi barı eklendi yani her yenilemede 1 tık bilgi verecek 2 nci tıklamada keyleri güncelleyecek
yani 2 sistem bir arada özel bir php kodlama ilşe 2 işide hallettik şimdiden h.olsun

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.