gittigidiyor

Yeni Web tv sitesi ne ararsan var +18 dahil binlerce kanal

neco71

Aktif Üye
Verilen link iptv değildir web tvdir pc yada i internet explorer flash player destekl uydu alıcılarında linki yazıp seyredebilirsiniz.

http://lihattv.us/?

DİKKAT !!!

DAHA DÜZENLİ FORUM BULMAK İSTİYORSANIZ TEŞEKKÜR VB MESAJLAR İÇİN LÜTFEN TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANINIZ

TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYIP TEŞEKKÜR MESAJLARI YAZANLARIN MESAJI SİLİNECEKTİR.

KİŞİYE ÖZEL KONU VB.İÇİN TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORSANIZ LÜTFEN PM.KULLANIN.

Forumu Teşekkür Mesajlarıyla Değil Paylaşımlarımızla Dolduralım

erkanduzla

Aktif Üye
redline ts 300 hd de bu kanalları izleyebilirmiyim cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

cooley

Aktif Üye
kendinden uydulu tvlerde yükleme nasıl yapabiliriz.

onur58

Aktif Üye
tşk

Verilen link iptv değildir web tvdir pc yada i internet explorer flash player destekl uydu alıcılarında linki yazıp seyredebilirsiniz.
http://lihattv.us/?

DİKKAT !!!

DAHA DÜZENLİ FORUM BULMAK İSTİYORSANIZ TEŞEKKÜR VB MESAJLAR İÇİN LÜTFEN TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANINIZ

TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYIP TEŞEKKÜR MESAJLARI YAZANLARIN MESAJI SİLİNECEKTİR.

KİŞİYE ÖZEL KONU VB.İÇİN TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORSANIZ LÜTFEN PM.KULLANIN.

Forumu Teşekkür Mesajlarıyla Değil Paylaşımlarımızla Doldural
teşekürler elerinize saglık

beni unutma

Aktif Üye
bende sab titan micro var ... web tv diye bir bolume kanallari txt dosyasi olarak atmayi daha yeni yeni ogreniyorum.boyle link seklinde olunca nasil , atiliyor....

bu konularda epeyce acemiyimde kusura bakmayin....

simdiden tesekkurler...

beni unutma

Aktif Üye
bende sab titan micro var ... web tv diye bir bolume kanallari txt dosyasi olarak atmayi daha yeni yeni ogreniyorum.boyle link seklinde olunca nasil , atiliyor....

bu konularda epeyce acemiyimde kusura bakmayin....

simdiden tesekkurler...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.