gittigidiyor

Yerli ve yabancı kanalların internet yayın linkleri (sürekli güncellenecektir)

cilginyurekli

Aktif Üye
Yerli ve yabancı kanalların internet yayın linkleri (sürekli güncellenecektir)

forumda benzer bir konu var ancak hem mesaj sayısı oldukça artmış hem de orada günlük iptv listelerine ait olan linkler (kısa sürede kapanır) ve denenmeden kopyala yapıştır ile eklenen linkler yer aldığından yeni konu açma gereği duydum. ben burada kanalların kendi web sitelerindeki canlı yayınlardan elde ettiğim linkleri paylaşmaya çalışacağım, sizler de katkıda bulunabilirsiniz. ilk mesajdaki liste sürekli güncellenecektir ve liste klasik .m3u formatında olacaktır.

https://yadi.sk/d/t8ztQZ9k3U5vuM

Son düzenleme:

cilginyurekli

Aktif Üye
yayınları kesilen ya da stabil olmayan yerli kanallardan ATV, A2, FOX, TV8, yabancı kanallardan 1+1, 2+2, ANT1, BNT1 ve BNT HD kaldırıldı.

Azeri kanallarına ait linkler yenilendi ancak yine çok uzun ömürlü olacağını sanmıyorum.

TRT Türk ve TRT Okul kanalları eklendi.

LG-K520 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cilginyurekli

Aktif Üye
Almaty TV (Kazakistan)
ChileVision (Şili)
JOJ, JOJ Plus, JOJ Family, JOJ Wau (Slovakya)

kanalları eklendi. kanal / ülke sıralamasında değişiklikler yapıldı.

bugün şampiyonlar ligi maçlarını yayınlayacak kanallar : İdman tv, Az tv, 1tv ge, 2tv ge, Canale 5, RTE Two, Kazsport

çalışmayan linkler kaldırıldı, azeri kanalları yenilendi.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.