gittigidiyor

youcam ÇALIŞMIYOR

habib723

Aktif Üye
Arkadaşlar ben ts 7500 hd redline modelini kullanıyorum youcam baglanıyorda kalıyor acaba server destegini kestiler mi...

bila

Aktif Üye
evet arkadaşım youcam bendede açılmıyor yardım edecek kimse yokmu illa gold üyesimi olmak lazım

CASPER

Aktif Üye
evet arkadaşım youcam bendede açılmıyor yardım edecek kimse yokmu illa gold üyesimi olmak lazım

Bu Youcam'ın çalışıp çalışmaması ile gold üyeliğin ne alâkası var?
Kullandığınız sistem nedir?
Cihazınızın Youcam ile bağlantısı varmıdır?
Youcam'ı izleyebileceğinizi kim söyledi?

Öncelik olarak bunları bir belirtin'ki daha sonra serzeniş yapın.

Gold üye olarak bizim veridiğimiz hizmetten yararlanıp Youcam veya cccam ile ilgili bir sıkıntı yaşarsanız bize serzeniş yapın.

bila

Aktif Üye
redlıne t7500 youcam açan bir ciazdır forda yazmışsınz gold bölümünde eklenmiştir diye onun için serzenişte bulunuyorum.

bede bulunan kullanıcı kodu.9889-4401-1090-2297 bağlantı kodu ise 9847-3117-8216-0170-2695 idi ama açılmıyor . kodlarmı değişti.

CASPER

Aktif Üye
redlıne t7500 youcam açan bir ciazdır forda yazmışsınz gold bölümünde eklenmiştir diye onun için serzenişte bulunuyorum.

Serzeniş yapacağınıza gold üye olup sadece bu hizmet için değil diğer hizletlerdende faydalanmanız da yararlı olacağını tahmin etmeniz gerekir.

memoli1478

Yönetici
Administrator
bila arkadaşım forumu biraz araştırırsanız redline ile ilgili tüm bilgiler ve tüm özel kodlar
gold bölümünden normal foruma aktarıldı herkes faydalansın diye biraz forumu araştırın

adeebsur

Aktif Üye
CyberLink YouCam'i kullanmadan önce lütfen web kamerasını kullanıyor olabilecek tüm uygulamaları kapatın. Web kamerasının bilgisayarınızda düzgün kurulup kurulmadığını kontrol edin. Harici bir USB web kamerası kullanıyorsanız, doğru şekilde bağlandığından ve PC'nizin bunu algılayabildiğinden emin olun.

adeebsur

Aktif Üye
Diğer tüm uygulamaları kapatın ve ardından YouCam Perfect uygulamasını yeniden başlatın.
YouCam Perfect uygulamasını güncelleyin.
YouCam Perfect uygulamasını kaldırın ve ardından tekrar yükleyin.
Cihazınızı yeniden başlatın.
guest survey Restaurant Survey

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.