gittigidiyor

Yumatu filter box flash detecting

muygun

Aktif Üye
Merhaba Ali 3329 c1 işlemcili bu cihaza yazılım attıktan sonra loader'daki (ali upgrade tool) flash detect işlemini gerçekleştireyim dedim. Olan ondan sonra oldu cihaz açılmıyor.

Yine aynı şeyi (sorunun ondan olduğunu farketmeden önce) Formel cihaza (filterbox ile aynı diye tahmin ediyorum) işlemi gerçekleştirdim onu da uçurdum.

Adaptörü taktığımızda cihaz açılmadığı için yazılım da almıyor. Televizyona taktığımda doğal olarak hiç bir görüntü gelmiyor. -ki formel dediğim cihazda da bozmadan önce televizyona takıp testi gerçekleştirdim.-

Sizce bunu nasıl düzeltebilirim?

düzeltme: filter box bölümünü görmemişim kusura bakmayın.

Son düzenleme:

memoli1478

Yönetici
Administrator
akşama beraber bakalım ben sana hallederim kafayı yorma ok

muygun

Aktif Üye
sağolasın. fakat çok önemli bir noktayı atlamışım. sorunu çözdüm şöyle ki:

upgrade mode: eROM 1->1 kısmı var. iş orada bitiyor. bu özelliği bile bile kaç saatimi boşa harcadım.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.