gittigidiyor

Yumatu FULL HD (3602)A-B SERİSİ Güncel Key dosyası

ERK@L

Aktif Üye
03.09.2016
Bulsat (39*E) OK
ORF (19.2*)OK (
SRF-RTS 13*)ok
Tv Globo(13*E)OK

UPC(0.8*)OK
Biss :trt 1,2 ve 3-ntv ve ntv spor-tv8- A haber-idman tv-Itv-aztv-georgian-imedi
-rustavi 2 (42*)- 1+1 İnt 5*-Ukrayna SD 5*-Nlo tv 5*-TET 5*-INTER 5*-ERA 5*-2+2
5*-STS İNT13*-lider tv (13*)

usb'den key yüklemek için dosyayı zipten çıkarıp flaş belleğe atın ve flaş belleği cihaza takın 9339 tuşlayın key edit üzerine gelin ok basın kırmızı tuşa basın sorulan soruya eveti seçip ok basın cihaz kapanıp açılacak key dosyası yüklenmiş olacak
veya
usb'den key yüklemek için dosyayı zipten çıkarıp flaş belleğe atın ve flaş belleği cihaza takın menü tuşuna basıp girişlere gelin ve ok basın şifre ortamı üzerine gelip ok basın key edit üzerine gelin ok basın kırmızı tuşa basın sorulan soruya eveti seçip ok basın cihaz kapanıp açılacak key dosyası yüklenmiş olacak
Elle Kolay Key girme
kumandanın İ tuşuna bilgi menüsü açılıncaya kadar basın-kırmızı nokta bilgi yazacak şimdi kırmızı tuşa 2 kez basın key satırı açılacak key bilgi alına gidip kanalın keyini girip ok tuşuna basın

Ekli dosyalar

• Upgrade Tool v2.0.0c.rar
    174.8 KB · Görüntüleme: 51
  • FULL HD(3602) ANAHTAR.rar
    7.5 KB · Görüntüleme: 25
  • mcaskey.rar
    7.3 KB · Görüntüleme: 18
Moderatör tarafında düzenlendi:

mmmgok

Aktif Üye
nereden

hiç anlamayan biri olarak ben buradan birşeyler öğrenmek istiyorum ...yardım edersenz.....yeni aldım ve anlamıyorum....
bu dosyaları tek başına birini mi atacagız usb ye...
yoksa 3 dosya birden mi???

çıkmadı ama yazayım bakalım

mmmgok

Aktif Üye
Dediğinizi yaptım kırmızı tuş falan çalışmıyor

ceya

Aktif Üye
Teşekür ederim.İyi ki varsınız.

ERK@L

Aktif Üye
hiç anlamayan biri olarak ben buradan birşeyler öğrenmek istiyorum ...yardım edersenz.....yeni aldım ve anlamıyorum....
bu dosyaları tek başına birini mi atacagız usb ye...
yoksa 3 dosya birden mi???

Dediğinizi yaptım kırmızı tuş falan çalışmıyor
emu aktif değilse bu işlemleri yapamazsınız.önce emu aktif edin ondan sonra k.ey dosyasını yükleyin...
sen sadece mcaskey dosyasını usb.ye at ve yükle.

Son düzenleme:

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.