gittigidiyor

yumatu ıQ plus kırmızı ışıkda kalmış yazılım almıyor

ahmet33

Türk Team Arge Bölüm Yetkilisi
Vip Üye
bir çok loader denememe rağmen yazılım almıyor cihaz yapmam gerekn birşey varmı başka bu loaderler 3.0.0 3.0.1 2.0.0 denendi kurtarma loaderleri varmı elinde şu loaderle işin çözülür diyen

Son düzenleme:

memoli1478

Yönetici
Administrator
bir ara qplus normal seride bende aynı sorun olmuştu süper loder işe yaramıyordu
sonra yumato crx eprom entegresini parçacıdan aldım taktım sonra sorunsuz loder ile
normal yazılım attım sorun çözüldü sonrasında cihaza hangi yazılımı atsam çökertsem
süper loderle her seferinde kurtuluyor herşey eprom entegresinde saklıdır onu değişirseniz
cihazınız artık çökmez her seferinde süper loderle kurtarabilirsiniz

siiera

Yönetici
yazılım deniyorsun ama cihazın smps sağlamı baktınmı

ahmet33

Türk Team Arge Bölüm Yetkilisi
Vip Üye
besleme sağlam denendi sorun yazılımla alakalıdır

kupabjk

Aktif Üye
usta bu crx entegresinin modeli nedir acaba,aynı sorun bende de var yaa

kupabjk

Aktif Üye
Eyvallah usta bende bu entegre ismini arıyordum :)

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.