gittigidiyor

yumatu IQ pulus yeni dongle paylaşımı

rts21

Uzman Paylaşımcı
Vip Üye
yumatu IQ pulus yeni dongle paylaşımı

yeni dongle yazılımlara buradan devam edelim

TRUMAN F1 OK W3 TO 25-11-2013.rts

.cayyy

Ekli dosyalar

• TRUMAN F1 OK W3 TO 25-11-2013.rts.rar
    1.1 MB · Görüntüleme: 46

memoli1478

Yönetici
Administrator
dostum benim verdiğim yazılımın main codesi bak .....Gmaincode(AV)....1.1.1...........2013-7-9......

buda senin verdiğin yazılımın main codesi ..NCRCmaincode(AV)....1.1.1...........2013-4-3...... 2sinide denemek lazım

sun35

Aktif Üye
emeğinize sağlık bir sorum olacak bu yazılımdan eski yazılıma dönüş mümkün mü.yükleyenlerden bazıları normal yazılıma dönemediklerini yazmışlar.

memoli1478

Yönetici
Administrator
bu olayı ben moreboxlarda gördüm morebox firması son dongle yazılımında bu işlemi yaptılar ve cihazlar fta ya dönüştüremedik ama crxlerde bu dediğiniz olay olmaz olsa olsa düz serilerde olur o denemek lazım crxler hertürlü yazılım almakla kalmayıp süper loder ilede flash dump atılarak düzeltilebilir

zedmcluger

Aktif Üye
yumatu IQ pulus yazılımı dimi bu sonradan crx di filan olmasın malum süt yanma yğurt meselesi birde denediniz mi bu yazılımı hangi kanallar var hd yayınlarda mevcutmu

saygılar

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.