gittigidiyor

yumatu mini fullhd plus+++ v30 yazılımı ve kanal listesi yükledim cihaz bozuldu

psthegame

Aktif Üye
yumatu mini fullhd plus+++ v30 yazılımı ve kanal listesi verilen dosyayı cihaza yükledim cihaz bir kanalda takıldı kaldı kumanda çalışmıyor güncelleme yapılmıyor ne yapmam gerektiği konusunda acil yardım edermisimiz.

memoli1478

Yönetici
Administrator
sana yardımcı olurum şuan değil ama akşam şuan iş yerinden yazıyorum halledilir merak etme

psthegame

Aktif Üye
teşekkür ederim bu konu başlığı altından yardımcı olabilirmisin ?

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Cihaz açılıyor fakat kumanda kilitleniyormu..Yada sorunu yazarmısınız?

psthegame

Aktif Üye
cihazın kumanda açıp kapama veya kanal değiştirme vs herhangi bir işlem yapmıyor.şu anda acık vaziyette hep aynı kanalda usb upgrade v16 ve flash.bin dosyasıyla beraber usb ye atıp cihazın fişini çekip usb yi takıp tekrar fişi taktım yazılımı atmak için ama onuda görmedi.yanlış yazılım yüklenmiş olabilir.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
cihazın kumanda açıp kapama veya kanal değiştirme vs herhangi bir işlem yapmıyor.şu anda acık vaziyette hep aynı kanalda usb upgrade v16 ve flash.bin dosyasıyla beraber usb ye atıp cihazın fişini çekip usb yi takıp tekrar fişi taktım yazılımı atmak için ama onuda görmedi.yanlış yazılım yüklenmiş olabilir.

Usb nin içindeki güncel yazılımı bilgisayarına aktar,yada bilgisayarında yedek varsa eger..;

Yukleme yapmakta kullandığın usb bellegi fat32 olarak biçimlendirdikten sonra yazılım atmayı dene.
Eğer yanlış bi yazılım atmadıysan,cihaz sadece kilitlendiyse olması lazım.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Tabi birde yazılımı rardan cıkartıp ta usb nin içine atacaksın.Direk ararlı dosya atarsan cihaz yazılımı tanımaz.
Birde usb kac gb ve saglam olduğuna eminmisin..?

Sonucu yazarsan sevinirim..

Son düzenleme:

psthegame

Aktif Üye
hepsini denedim.usb farklı formata çevirdim.büyük bi olasılık yanlış yazılım attık.
malesef olmadı fabrikayla görüştüm ptesi göndericez.teşekkür ederim ilginize

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Saglam olmayan yerlerden yazılım indirip yuklememek lazım.
Geçmiş olsun kardesim..

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.