gittigidiyor

bysadem vu solo2 openatv5.3 backup 10.11.2016

sadem

Vip Üye
merhaba arkadaşlar

emeği geçen memorist ustamıda saygı ile selamlıyorum

docea37 hocam vermişti atv backup onada teşekkürler eline sağlık

bayakıdır backup vermiyordum ve sabahtan buyana backupla uğraştım sizlerle paylaşayım dedim umarım beğenirsiniz

backupta olanlar

yeni bir skins ben beğendim sizleri bilemem

kodi kuruludur

mdiaportal kuruludur

nstreamVOD 3 adet kuruludur dursun55 hocama ve abime teşekkürler

sademVOD kuruludur

susipport kuruludur

türkVOD kuruludur

seyirTÜRK kuruludur

ayriyeten ne kadar gider bilmiyorum ama frecam ücretsiz kuruludur bayakı bir zaman gider sanırım

eğlence için sudoku kuruludur

openVPN kurulu aktifleştirmeniz yeterli olacaktır

ve diğerleri

backuptan görüntüler

indir

bir teşekkür nelere değmez​

Moderatör tarafında düzenlendi:

sadem

Vip Üye
kimse yüklemesin linkte hata var az sonra verecem

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Tesekkurler usta elıne emegıne saglık..

bjk74

Aktif Üye
Selam ustalar böyle bir backup yada buna benzer yani yukaridaki özelliklerin bulundugu bir backup yada imaj Dreambox 800 hd se 2.10 ve orginal Dreambox 500 hd icin varmi yada nasil bulabilirim,yardimlarinizi bekiliyorum.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Selam ustalar böyle bir backup yada buna benzer yani yukaridaki özelliklerin bulundugu bir backup yada imaj Dreambox 800 hd se 2.10 ve orginal Dreambox 500 hd icin varmi yada nasil bulabilirim,yardimlarinizi bekiliyorum.
bjk74 800se sim2 icin nasil bir backup istiyorsun.Soyle ben sana siteye ekleyeyim.
Yalniz 800se cihazlara flasa bu kadar eklenti yukleyemezsin.Cihazinda meoboot,mmboot yada baryallen gibi multi yukleme eklentisi kurmalisin/Ha bu eklentilerden biri var ve coklu imaj kullaniyorsan soyle backupta nelerin olmasini istedigini ben,hazir bir backup yikliyeyom siteye.

bjk74

Aktif Üye
Selam coolmen usta ilgi ve alakan icin tesekkürler,bende yukarida da belirttigin gibi mmboot ve baryallen gibi multi yükleme eklentisi yok nasil kuruldugunu da bilmiyorum ama bana ve belki bir baska arkadasimiza lazim olabilecek bir imaj varsa yada hazirlanabilirse iyi olur diye düsünüyorum, benim istedigim icinde media portal,seyirtürk,türkvod kesin olacak ve de eklenebilirse ts panel gibi bir veya birkac panel olursa harika olur,kusura bakma usta bu mübarek ve aci günde sizi biraz zahmetli bir ise yönlendiriyorum,belki benim disimda baska arkadaslarinda ihtiyaci vardir ben belki onlara araci olurum.Bu dreambox 800 hd se sim 2 icin di,bende orginal dreambox 500 hd de var onun icin de buna benzer bir imaj bulunabilirse cok sahane olur.Simdiden size ve diger arkadaslara tesekkürler.

sadem

Vip Üye
bu yaptığım backup benimde hoşuma gidiyor kullanan arkadaşlar güle güle kullandın

Kadir aa

Aktif Üye
Tesekkürler Ellerine Saglik Selamkar
merhaba arkadaşlar

emeği geçen memorist ustamıda saygı ile selamlıyorum

docea37 hocam vermişti atv backup onada teşekkürler eline sağlık

bayakıdır backup vermiyordum ve sabahtan buyana backupla uğraştım sizlerle paylaşayım dedim umarım beğenirsiniz

backupta olanlar

yeni bir skins ben beğendim sizleri bilemem

kodi kuruludur

mdiaportal kuruludur

nstreamVOD 3 adet kuruludur dursun55 hocama ve abime teşekkürler

sademVOD kuruludur

susipport kuruludur

türkVOD kuruludur

seyirTÜRK kuruludur

ayriyeten ne kadar gider bilmiyorum ama frecam ücretsiz kuruludur bayakı bir zaman gider sanırım

eğlence için sudoku kuruludur

openVPN kurulu aktifleştirmeniz yeterli olacaktır

ve diğerleri

backuptan görüntüler

indir

bir teşekkür nelere değmez
[/QUOTE]

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.