gittigidiyor

Herz 77000 full hd yazılım 9.04.2012

headend

Aktif Üye
HERZ 77000 FULL HD YAZILIM ..yazılımla HELLESAT açılanlar emu ile ok.biss kremler ok .sirus ok ..
HERZ 77000 FULHD YAZILIM yazılımla uydulardaki tp ler eklendi .toplu kanal taşıma proplemi giderildi..

UYDUDAN GÜNCELLEMEDEKİ bazı sorunlar düzelttildi ..yazılımdan sonra fab ..ayarına dönünüz .kanal listesi ektedirsmilies38

Ekli dosyalar

• METAL_NONE_S3.0.9_20120327.rar
    3.1 MB · Görüntüleme: 333
  • HDMI-Database_03_30.rar
    55.5 KB · Görüntüleme: 192
Son düzenleme:

headend

Aktif Üye
cihazı daha iyiye geliştirmemiz açısından iyi ve kötü yönlerini . ve olması gerekenleri paylaşırsanız sevinirim ..marka olarak eksiklerinin yazılmasından gocunmayız bizzat bize memnun eder daha iyiye ulaşmamız açısından ..

headend

Aktif Üye
bu forumda ROWELL16000 HD VE HERZ 77000 FULL HD MARKA cihazlarla ilgilitüm gelişmeleri .gelecek olan eklentileri bulabilirsiniz ..HERZ 77000 FULL HD ilgili çalışmalar devam etmektedir ..uydudan güncelleme yakın zamanda devreye girecektir ..ayrıca HOTBİRD uydusu ile ilgili süprizlerde gündemde ..

xmericx

Aktif Üye
tsk

usta tsk ederız bakalım nasıl olmus
tufan elektronik saygılarımızla

kel

Aktif Üye
Uydudan güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.kolay gelsin iyi çalışmalar.

brather

Aktif Üye
Forumda yeniyim.. Umarım faydalı bilgiler bulabilirim...

kel

Aktif Üye
yazılımı yükledim.9565 tuşlayarak emuyu aktif ettim.repeat tuşu ile bakınca sadece bir satır key gözüküyor.sirüs kanallarını denedim açılıyor ok. teşekkürler.o_k

Son düzenleme:

kel

Aktif Üye
ayrıca uydudan güncelleme başlamadımı başladı ise hangi frekans üzerinden yapılıyor.

headend

Aktif Üye
UYDUDAN güncelleme başlamıştır .k... leri indirebilirsiniz

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.