gittigidiyor

hitech vipbox gold yazilim coktu

ipirate

Aktif Üye
hitech vipbox gold yazilim guncelleme sirasinda elektrik kesildi ve yazilim uctu usb ye rom bulup attim kumandadan menu tusuna basark acma yontemini kac defa denedim yukleme yapmiyorcozumu bilen paylasabilir mi Tesekkurler

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
mevcut yazılımı rs232 ile yükleme gerekiyor
ama birde menü tuşu yerine kırmızı açma/kapama tuşuyla dene hitech ler bu şekilde

memoli1478

Administrator
kurtaramadıysan akşama beklersen sana bir yazılım hazırlayacam usbye atıp sadece cihazı fişe takman yeterli olacaktır
servise gönderme bu özel bir yazılımdır serviste bile yoktur :)

tunnebp9

Aktif Üye
selam bendede hitech vipbox var elektirik var ama göruntu alamiyorum rs232 kablosunu bulmakda zor acaba banada yardimci olabilirmisiniz.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
selam bendede hitech vipbox var elektirik var ama göruntu alamiyorum rs232 kablosunu bulmakda zor acaba banada yardimci olabilirmisiniz.

cihazın gold değilse hitech ise güncel yazılımın adını rom olarak belirle flaşbelleğe kopyala cihaza tak ve kumandadan açma kapamaya arka arkaya bas yazılım alır düzelir eğer donanımslasa düzelmez

tunnebp9

Aktif Üye
cihazın gold değilse hitech ise güncel yazılımın adını rom olarak belirle flaşbelleğe kopyala cihaza tak ve kumandadan açma kapamaya arka arkaya bas yazılım alır düzelir eğer donanımslasa düzelmez

denedim ama olmadi tesekurler

tunnebp9

Aktif Üye
kurtaramadıysan akşama beklersen sana bir yazılım hazırlayacam usbye atıp sadece cihazı fişe takman yeterli olacaktır
servise gönderme bu özel bir yazılımdır serviste bile yoktur :)

ustam musaitsen hitech vipbox loaderi calistiramadim yardimci olabilirmisin?

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
vipbox gold ise rs232 ie garanti yazılım alır hitech modeli ise rom yazılımı ile kurtarabilirsiniz

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
vipbox gold rs232 ile yüklenir daha önce yaptım ben

memoli1478

Administrator
Nasıl oldu tam yazarsan ona göre yazılım yapacam sana üşüye at yazılımı sadece fişe takarsın ama bana nasıl çöktüğünü yaz yanlış yazılımını yazılım yüklerken elektrik mi kesildi

sozcan39

Aktif Üye
Sayın memoli1478 Bey,
Uzun zamandır Foruma pek girmiyordum. Sizi Forumda görünce girdim.
Hitech Matrix Gold ve Korax IPPLus Maxx V3 cihazları kullanıyorum. Sizin Forumda paylaştığınız birkaç yazılımı USB ile denedim.
Emeklerin için çok teşekkür ederim.
Kullandığım bu iki cihaz le ilgili USB ile yükleyebileceğim en son hangi yazılımı tavsiye edersiniz?
Ayrıca Goldmaster 1040 HD cihazdazımda da Enigma2 Hyperion 5,4 yazılımı devamlı USB takılı olarak kullanıyorum. USB yi çıkarınca cihaz orijinal yazılım ile çalışıyor.
Acaba Hitech Matrix Gold ve Korax IPPLus Maxx V3 cihazları da USB takılı iken sizin hazırladığınız yazılımlar ile, USB yi çıkarınca da orijinal yazılımları ile kullanma imkanı olabilir mi?
Çalışmalarında kolaylıklar dilerim.

tunnebp9

Aktif Üye
Nasıl oldu tam yazarsan ona göre yazılım yapacam sana üşüye at yazılımı sadece fişe takarsın ama bana nasıl çöktüğünü yaz yanlış yazılımını yazılım yüklerken elektrik mi kesildi
boxu elektirege taktigimda hdmi ve flash belleklerini görmediginin farkina vardim sonra av bölumundan göruntuyu aldim ama flash bellegi okuyamadigi icin boxu guncelleyemedim internet uzeri yaptim ama yine duzelmedi halen av`dan göruntu aliniyor ama load yziyor.Saygilar

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
rom.bin olarak yazılım ismini düzenleyin cihazın fişini takarket kumandadan stnd-by tuşuna sürekli bas çek yaparak cihazı açın yazılım alacaktır
axi durumda merkez servise gönderin ücretsiz yapıp gönderiyorlar

tunnebp9

Aktif Üye
rom.bin olarak yazılım ismini düzenleyin cihazın fişini takarket kumandadan stnd-by tuşuna sürekli bas çek yaparak cihazı açın yazılım alacaktır
axi durumda merkez servise gönderin ücretsiz yapıp gönderiyorlar

dedigim gibi flash bellegi görmedigi icin rom.bin dosyasi atilmiyor.ilginiz icin tesekkurler

memoli1478

Administrator
Sana özel bir yazılım yaptım gece ekleyemedim
Bugun ekleyecem yazılımı sadece üşüye kopyalayıp
Cihaza tak sonra fişi çek geri tak yükleme baslayacaktir

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.