gittigidiyor

iptv kodu

tiger1

Aktif Üye
sayın arkadaşlar almış oldugum cihazın süresi dolmadan iptv ler kapandı elinde aktif iptv kodu olan varmı ? varsa cccam gönderirim kendisine yeterki çalışşın teşekkürler

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
yerel şifreli kanalların kodu sitede yasaktır açıktan iptv kodu vermeyin hocam

ridQ2121

Aktif Üye
Ben 7500 redline ts 7500 kullaniorum iptv ve youcam surem bitti kannallarn hepsi sifreli kod veren bir arkadaş yokmuu

cafi

Aktif Üye
arkadaşlar mesajları inceliyorum cccam veya ıptv kodları için pm den söz ediliyor burası paylaşım forumu elinde yerli platforum hariç cccam veya ıptv kodu olanlar forumda paylaşın tüm forum faydalansın

volki237

Aktif Üye
Ts4000 cİhazim var kullanici kodu İstiyorum

KUBOR

Aktif Üye
arkadaslar ip surem bitt kullanici koduna ihtiyac var tskler

KUBOR

Aktif Üye
bunu bide redline ts 4000 hd plus a nasıl yukleyıp seyredecegız sana zahmet onu bıde tarıf etsen

HueseyinSahin55

Aktif Üye
Arkadaslar benim Redline TS4000 HD var, IPTV süresi bugün bitti acaba elinizde süresi acik olan varmi bana lazim. Simdiden yardiminiza Tesekkürler waen

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.