gittigidiyor

istar x50000 yeni yazılımı

djomer

Aktif Üye
hocam özür diliyorum yazılım süper ötesi kesinlikle yazılımda bir hata yok görüntü ayna gibi bu yazılımda tiger beş ceker birde 18 bir bölüm var cok özür diliyorum sizden sinyal yok demişim suanda süper ötesi tavsiye ederim kendim leptoptan atım saygıllarımla

kaya32

Aktif Üye
18 bir bölüm var şifre istiyho bunu şifresini bilen varmı varsa bi paylaşın lufen

bobom

Aktif Üye
ustam bende tiger dönüşüm var yazılımı atıktan sonra tigerden yedekledğimiz kanal listesini
ıstar kabul ediyomu yazılımı

djomer

Aktif Üye
selam 18 bölümdeki şifresi sudur saygılarımla 2258 iyi seyirler...

djomer

Aktif Üye
bir sey gözüme carptı uydu isimleri hepsi düzgün istarda ama tigerde öyle deyil belki bazı frenkaslar olmaya bilir ama siz kör tarama yapın hepsi ok bazen yavaş acabilir ama görüntü inanki cok güzel tavsiye edebilirim saygıllarımla...

karantinab

Aktif Üye
Bu arada ister yeni yazılım vermiş deneyen varmı acaba

bobom

Aktif Üye
ıstar daha önce denemeiştim tiger kulanıyordum dün baya bi yazılım versiyonlerıını test etme imkanı oldu son yazılımı güzel sorunsuz görüntüsü diğer dönüşümlere göre güzel ama bi önceki v35.75 gibi değil v35.75 yazılım müthiş görüntüsü var ama yazılımda ufak tefek eksiklikler var son yazılım 36.29 sorunsuz kanalları hızı daha hızlı eğer bu son yazılımda görüntüyü 35.75 gibi olursa süper olur bide ben tigerden yedeklediğim kanal listesini ne yaptıysam almadı db olarakta denedim alamdı ıstar içindeki menü değikliklinde de kabul etmiyor kanal listesini 4 çeşit menü yazılımı var ım menü ip menü blue menü black menü

memoli1478

Administrator
artık hepsi geride kaldı emuların %100 une hakimiz istediğiniz menü ve her istediğiniz özelliği ekleyebiliriz ve artısı dönüşümler artık usbden atılacaktır

bobom

Aktif Üye
işallah memoli usta bu süper olur cihaz dönşümleri için güzel yazılımları 4 gözle b ekliyoruz

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.