gittigidiyor

jamosen hd2015 ıptv kanal lıstesı atamıyorum

eses124

Elektronik Teknisyeni
ustam cıhaz jamosen js-2015 ıptv kanallestesı usbye atıyorum ama cıhaz gormuyor yardım lutfen

ahmet33

Aktif Üye
ip tv elle gireceksiniz bildiğim kadarı ile js 2015 lerde

eses124

Elektronik Teknisyeni
elle gırıyor oluyor ama flasla olmuyor fırma bana 42 kanallı lıste gonderdı flastan alıyor atıyorum ama baska txt dosyayı almıyor bu konuda yardımcı olurmusunuz

bektas

Aktif Üye
bende kulaniyorum flastan atiliyor flasin icine iptvlist.txt metin belgesi ac kanal isminin yanina (,) virgul koy ve iptv adresini yaz örnek

show,http://iptvadresi
atv,rtmp://iptvadresi
flasi uyduya tak iptv böumunu ac ok tusuna bas kanal listesi acilacak ve mavi tusa bas en fazla 64 kanal aliyor

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.